Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a 3 hetes...

Mi lehet a baja a 3 hetes kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap töltötte kisfiam a 3 hetet. 1 hetes kora óta az anyatej mellé pótlásként Milumil HA Start Optimat kap. Tegnap óta megetetem (hozzáteszem eddig a cici mellett is megivott 90-100 ml-t,különben visított)kevesebbet is eszik,de azzal tisztában vagyok,hogy nekünk sem minden napunk egyforma.Szóval eszik,büfizik,aztán rendszerint csuklik legalább 5-10 percet, leteszem és kb. egy fél óra- 1 óra múlva észreveszem,hogy megint jött fel neki tápszer/tej,de nem hallok semmi büfi hangot olyan mintha csak úgy simán visszajönne neki..nem tudom elképzelni,hogy miért van ez.Tegnap óta kísérleteztem azzal is,hogy evés után akár egy 20 percet is a karjaimban tartottam,hogy hátha jönne még büfi vagy valami,de semmi..nem tudom ez mitől van,de állandóan attól félek,hogy esetleg megfullad. Nem lenne jó a tápszer? Nem bírja a gyomra? (Nem egy olyan jelentős mennyiség jön vissza neki véleményem szerint egy olyan 3-4-5 ml)


Előre is köszönöm a segítséget. Első babás anyuka


2013. jan. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok babának jön vissza a kaja, bármennyit is büfizik. Kb ebben a korban kezdődik, mert már elég sokat eszik. Még fejletlen a gyomruk, gyomorzáróizmuk és könnyen visszafolyik vízszintes helyzetben a gyomortartalom.

Én 2 hónapon át fogtam minden evés után 1 órát!!! Tettem megemelt fejvégű ágyba és így is rendszeresen fulldoklott, és öklendezte össze a fél ágyát, padlót, széket (ahol szoptattam),stb. Sétálni nem is tudtunk, mert a babakocsi apró rázkódásától is azonnal bukott! Nekünk végül a sűrítő vált be...lehet nálatok nem lesz ilyen durva.

2013. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi, ez teljesen normális.
2013. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,már halálra aggódtam magam :) Tényleg hálás vagyok!
2013. jan. 31. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!