Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisbabám megfázott....

7 hetes kisbabám megfázott. Mit lehet tenni a megfázásával?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Tengervizes orrspray-vel fújd be az orrát, majd porszívózd ki neki, utána pedig Nasivin orrspray-vel fújj be. Minél többször porszívózd.

C-vitamin és Calcimusc adása javasolt.

2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A c-vitamin adagolását orvostól kérdezd meg, most nézem, hogy 7 hetes, nem biztos hogy kaphat c-vitamint, de Calcimuscot kaphat.
2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanígy vagyunk mi is :/

6 hetes a kislányom, nagyon náthás. Torka piros, orra tele van váladékkal, csorog neki le, fuldoklik tőle :( Most volt kint a doki, felírt egy orrcseppet, ami gyulladáscsökkentő, de babysterimar, utána orsszívózni, aztán orrcsepp. És nagyon sokszor szívni, ahányszor csak szörcsög.

Ja és napi 5 csepp cebion csepp. Az c vitamin-immunerősítő, csak babáknak :))

De azért egy dokival sem ártana megnézetni, ők még olyan picik, nehogy nagyobb baj legyen!

2013. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok. Ja és a kiságy fejénél lévő lába alá könyvet, vagy bármit tenni, ami megemeli, mert nem jó, ha teljesen vizszíntesben fekszik, hátracsorog neki a váladék.
2013. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok annak, aki abban leli örömét, hogy lepontoz, miközben semmi rosszat nem írtam, csak a saját tapasztalatomat.

Nem is értem mit keres az ilyen a gyerekvállalás témában. Még az óvodában lenne a helye... :)

2013. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem holnap elviszem az orvoshoz ma pedig kipróbálom az orrporszívót ha már 1 hónapja megvettem :-)
2013. jan. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!