Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabonát hogy adok neki?

Gabonát hogy adok neki?

Figyelt kérdés

Kislányom tápszeres, 4 és fél hónapos. Gyümölcsöt kap tízóraira, és ebédre főzelékeket. Hallottam, hogy már nem csak krumplival érdemes sűríteni neki a főzeléket, ahogy a védőnő mondta, hanem gabonával. Hogy jutok hozzá? MIlyen ez? Hogy teszem bele? Gyümölcshöz hogy? Meséltek nekem erről, új nekem a babák táplálása még.

Köszi


2013. jan. 31. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Először én a gyümölcshöz milumil 7 gabonás pépet adtam pár kanállal. Később reszelt babakekszet. van aki sima háztartási kekszet reszel a gyümihez. De a gabonapépet tápszerrel v anyatejjel is el lehet készíteni azt hiszem.
2013. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Milumil Sinemil gabonapépet írt fel az orvos, a másik népszerű a Sinlac. 600g a Sinemil, ugyanannyi az ára, mint a 7 gabonás pépnek, de több, receptre kapható. Fiam imádja. Lehet vele tápszert sűríteni, vagy tányérba elkészíted, tehetsz bele gyümölcsöt, mi így esszük uzsonnára. Létezik tejpép, Hipp, Milumil, ha gyermeked nem tejérzékeny, azok ízesítve is vannak, pl. gyümölcsös, stb.
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kimaradt, hogy tízóraira almát reszelek, egy darabot, és két győri háztartási kekszet bele, a doktornőnk ezt javasolta. És a tejpépben is van gabona, én azért szeretem, mert volt, hogy a tápszert nem ette, és tej kell nekik. A sima gabonás, mint a Sinemil azért jó, mert tejérzékenyek is ehetik, nem tartalmaz tejet. Illetve a tejpépek általában 250 grammosak, és elég drágák, hamar elfogynak. A Sinemil és a 7 gabonás pép olyan 2000forint körül van, a Sinemil 600, a 7 gabonás 251 gramm. Most vettünk Hipp tejpépet, DM, akcióban 800Ft, és csak 250 gramm. Mi receptre íratjuk a Sinemilt, így sokáig jó( 1 hónap).
2013. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!