Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislányom utál hason...

10 hetes kislányom utál hason lenni. Hogy szerettesem meg vel?

Figyelt kérdés
Az elejétől próbálom mindennap néhány percre hasra rakni hogy erősítse az izmait, de az utóbbi egy hónapban 1-2 perc után elkezd üvölteni, és addig sír míg meg nem fordítom. Próbáltam akkor megfordítani, mikor jókedvű, kipihent, nem pont evés után, de még nem éhesen, úgy se ment. Arra is gondoltam, hogy csak azért sír, mert erőlködik, és ha rájönne, hogy jó úgy neki akkor abbahagyná magától, de akkor se bírtam pár percnél tovább hagyni sírni. Egyébként szint teljesen fel tudja emelni a fejét abban az egy-két percben, orvos is azt mondta, hogy minden rendben van vele. LEhet, hogy azért nem tetszik neki mert elég duci? 8 hetesen mérték utoljára akkor volt 6600 gramm, és 60 cm.
2013. jan. 31. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, ne erőltesd.

Két lányom is "csak háton baba" volt, szépen megtanultak átfordulni, és onnantól már szerettek hason is lenni.

2013. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd. Az én kisfiam is utált hason lenni picinek, most 3 éves és szinte csak hason alszik. :-)
2013. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is utált hason lenni. Minden nap egy percre vagy amíg bírta többször is hasra tettem. Hónapok alatt eljutottunk odáig, hogy már akár 20 percet is hason elvan igaz már fél éves. No meg amikor már hasra tudott fordulni akkor változott ez nagyot.

Semmiképp ne erőltesd, de egy picit teheted hasra.

2013. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!