Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák ezek közül...

Kedves Anyukák ezek közül melyik babakocsit ajánljátok inkább? (nem nagyon van tapasztatalom babakocsik terén)

Figyelt kérdés

Már van egy lassan 2 éves fiam neki egy Bébé Confort High Trek babakocsija volt,örököltük,még kisöcsémé volt,de Ő annyira elhasználta,hogy a 2.babánknak már mindenképp újat szeretnék venni.A következő babakocsik tetszenek,mindenképp olyat szeretnék,amihez nincs hordozó,mivel van egy teljesen tökéletes szinte új Peg Prégo 0-13ig.Ha estelg avn tapasztalatok,vagy ti melyiket választanátok nyugodtan írjatok le mindent.


Chipolino Optima

[link]


Espiro Vector

[link]


Chipolino Lumina

[link]


Touragoo Flame

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat,tapasztalatokat!


2013. jan. 31. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a bnőmnek espiro vector van, nagyon szereti
2013. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

èn adok pár jótanácsot.


mindenképpen boltban nézzétek meg, fuss velük egy kört, ha lehet akarj vele felmenni egy pár lépcsöt... nyugodtan ültesd bele a tesót és úgy tologasd és próbáld ki.


Kérdések. hova használod?

Amiket kinéztél elöl kiskerßék hátul nagykerék, leginkább városba, bolba szükhelyre jó. útpatkáról le-fel. ha nagyon rossz úton használod, igazi földúton leginkább, vagy eszméletlen rossz útpatkán akkor érdemes 4 nagykereküt venni.

stabilitása sem mindegy. ezek nekem (az utolsót kivéve) elég instabilnak tünnek. 3 kereküböl az a nagyon stabil aminek óriási 3 nagy kereke van, a többi igen nagyon instabil. a 4 kerekesek már jobbak, de nem mindegy a felfüggesztése sem, nekem ezek elég billegösnek tünnek. ez akkor rossz ha benne a gyerek és srégen kell felmenned egy útpatkán, vagy esetleg a tesó bele kapaszkodik oldalról.

mivel 2 éves a tesó gondolom akartok testvérfellépöt, azt is meg kell nßézni melyikhez tudod csatlakoztatni, mert nem moindegyikhez lehet. plussz nem hátrá ny ha tesó is tudja tolni a kocsit, vagy is a kar leengedhetö, mert a tesók már csak ilyenek.


aztán a súly nem mindegy, ha lépcsözöl, ha autóba kell betenned. sokszor csak a váz súlyát írják le, és mikor mindennel felszerelt már igen nehéz.

a súly össze függ az ár-minöséggel. minél drágább egy bababkocsi annál jobb minöségü a váz és annál olcsobb. ha egy olcsó kocsi könnyü akkor valószínü a vázba is igen olcsó dolgot építettek be. (nincs olyan hogy olcsó könnyü anyag)


Szóval mindenképpen üzletbe menjél be, és keresd ezeket a márkákat. próbáld ki ökte. ha látsz másik anyukánál játszón kérd meg hogy had menjél egy kört vele pl útpatkán le-fel.

2013. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes csak szeretnék,és előre nézelődök,nem szeretnék testvér fellépőt,nem szeretem a nehéz 4 kerekű babakocsikat.Főleg városban használnám,láttam már őket boltban,cél hogy könnyen beférjen a kocsiba,stabil legyen,ne legyen túl nehéz,praktikus legyen,könnyen tisztítható,jól is nézzen ki,és nem szeretem ha túl pici a kereke.
2013. jan. 31. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is Espiro Vector-ja van, és a 2. gyereket húzza ki vele. Nagyon szupi!
2013. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Touragoo-t ne.
2013. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,vagy a 4-est venném,az egyik ismerősömnek Vector van elégedett vele.
2013. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor egyelőre az Espiro kapott több szavazatot
2013. jan. 31. 13:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Espiro vektor-imádjuk!!!!Touragoo nagyon nem jó :(

Az elsőt nem választanám újszülöttnek semmiképpen.

2013. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is Vector! Nagyon tetszik, hogy ilyen könnyű a váz.
2013. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Espiro Vector van nekem is. Én szerettem, könnyen irányítható, jó kis kocsi. Most várjuk a következő gyereket, és őt is simán ki fogja szolgálni, nem is látszik rajta a használat.
2013. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!