Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsőpárnát érdemes venni az...

Bölcsőpárnát érdemes venni az újszülöttnek? Nektek van/volt?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, és találtam egy ilyet, amit elsőre úgy gondoltam, hogy érdemes lenne megvenni. Úgyis forgatni kell majd a babát alvás közben és ezzel úgy nézem, hogy stabilan fekszik oldalt. Összegben nem egy drága kiadás, de ha a tapasztalt anyukák szerint felesleges, akkor nem veszem meg.

2013. jan. 31. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem hasznát de nekem a picim hatalmas lett és valahogy "guritja" maga elött . :)
2013. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a babát forgatni kell alvás közben ?

Hű, én valamiről nagyon lemaradtam.. :D

Nem volt ilyen párnánk, a takaróját raktam úgy le,hogy a fele alatta volt, a másik felével meg betakartam. Szinte mindig oldalán feküdt, jól ki tudtam így támogatni a takaróval, a mai napid így van ez, ugyan már hason alszik, de nem rúgja le magáról a takarót olyan könnyen.

2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem vettem, szerintem felesleges.
2013. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges! Én a lányomat a kezdetektől hason altattam, forgott ő eleget álmába :)

Ráadásul 1 éves a lányom a mai napig úgy alszik, h hason, a kiságyába pedig a lepedő és a fej résznél meg 1 pelenka van betűrve, és így síkban alszik, semmi párna hatás...

2013. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!