Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézik le sokan a fiatal...

Miért nézik le sokan a fiatal anyukákat?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok és már sokan megszóltak! Nem hiszik,hogy rendesen el tudom látni a babámat, meg ilyenek? Miért van ez?
2013. jan. 31. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha 30 felett lennél, az lenne a baj. 24 évesen szerintem nem vagy annyira fiatal, hogy azon bárki is fenn akadjon. Várjad/várjátok a babátokat, és a károgokkal meg ne foglalkozz:-)
2013. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

33 évesen még nincs gyerekem. Szerinted hány szánakozó, lesajnáló pillantást kaptam már? Nagyon sokat.

Mindig lesz valami, ami miatt b*szogathatnak.

2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok, de ilyennel még nem találkoztam, szerintem tökéletes az időzítés, én nem vetem meg azt se aki 20 évesen és azt se aki 40 évesen szül, mindenkinek máskor érik meg az agya és a teste, és persze a körülmények se elhanyagolhatók, és nem csak az anyagiak... lehet valaki csak későn találja meg az apukának valót..

De ha valaki leszólna, biztosnak megkérdezném tőle, hogy miért mikor kell szülni???

2013. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ne foglalkozz az ilyen emberekkel,én 21 éves vagyok és 3 hetes a kisfiam..mégsem érzem magam egy cseppel sem rosszabb Anyának,mint a Tőlem idősebbeket :)
2013. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert rengetek a rossz indulatú és irigy ember! És azért hiszik azt, hogy nem tudod ellátni a babádat, mert nincs jobb dolguk, mint másokkal foglalkozni! Nem hinni kellene, hanem segíteni, aki pedig kritizál, az inkább söprögessen a saját háza táján!

A mai divat,hogy akkor vállaljunk gyereket, amikor már túl vagyunk a 30-on, aztán akkor vagy össze jön vagy nem!

Én is 24 éves vagyok, egy fél éves gyerkőccel és hát azért ebben a korban szerintem nem éppen mondanám korainak a gyerekvállalást, mégis sokan, még a közvetlen környezetembe, a barátaim is csodálkoztak, amikor bejelentettem, hogy lesz kisbabám! Van aki fel tud nőni a feladathoz, van aki viszont még 30-on túl sem! Szerintem ez nem kor függő, hanem emberfüggő!

Ne foglalkozz másokkal, élvezd ki az anyaság minden percét!

2013. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem fiatal azt hittem 18-at fogsz irni... Normal idoben szultel biologiailag. Tarsadalmilag ez mar mas kerdes. A nok manapsag 30 korul vagy utan szulnek iskolak, karrier stb miatt. Ha 24 vagy vagy 34 mikor eloszor szulsz, ugyanolyan "tapasztalatlan" anya vagy hiszen meg sose volt gyereked...
2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az emberek mindig belekötnek valamibe. a te korod egyébként ideális, már, ha van ilyen, mert én pl fiatalnak éreztem volna magam az anyaságra 24 évesen, aztán mindekitől kaptam a kérdéseket, hogy mikor lesz már gyerek. ne a környezetek akarj megfelelni, mert nem lehet :)
2013. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a szavait és biztatását! Nem idegeskedem rajta de nem értem őket! Én akkor éreztem ennek az idejét és kész! Mindent megteremtettem neki ami kelhet! Csakádi háttér meg minden ilyesmi!
2013. jan. 31. 17:57
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Már bocsánat, de nem feltétlenül a "divat" miatt nem szül valaki 30 éves kora előtt.
2013. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 23 éves vagyok, a kolleganőm 40, és mind a ketten az első babánkat várjuk! Ugyanaz az orvosunk, meg majdnem a védőnőnk is! Engem azért b*szogatnak mert szerintük "szinte gyerek" vagyok hozzá, a kolleganőmtől meg azt kérdezték, mi az hogy még CSAK most vállalja az elsőt... mintha közük lenne hozzá! Hidd el, a savanyúaknak semmi se jó! Tökéletes korban vagy, minden tekintetben! :)Puszi!


29. hkm :)

2013. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!