Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a foga miatt...

Szerintetek a foga miatt ilyenek az éjszakáink? Vagy menjünk dokihoz holnap? 3,5 hónapos a kicsi.

Figyelt kérdés

3 hete éjjel 2-kor felébred és csak cicizik meg nyűglödik,max 10 percekre alszik vissza. Nappal semmi baja.Anyatejes és néha kap tápszert.Az elmúlt 2 napban estére tápot adtam,hátha az a baj,hogy éhes. De nem hiszem ,hogyha nappal elég a tejem,sőt maradt benne akkor az lenne. Mindegy ,150ml után elaludt majd fél óra múlva megint nyűglödés. Pelenkacsere,orrszívás,hosszú büfisztetés ,infacol hatására is, sőt velem is alszik születése óta.Este megpróbáltam a kiságyba altatni,hátha én zavarom,de ugyan ez volt akkor is aztán 4-kor már magamhoz vettem.

Ma viszont este fél 8-kor zöldes barnás hasmenése volt és utána 1 órán át bömbölt. Tettem fel neki noraminophenazonit egy felet,most alszik. Adnátok tanácsot? Első baba. Én meg már hulla vagyok a 2-3 óra alvástól.


2013. jan. 31. 21:35
 1/6 xStefix ***** válasza:

Egyébként nem beteg?

Te nem ettél valamit, amitől mehet a hasa?

A tápszert én hanyagolnám, mert lehet, hogy a székletét és a hasát az hajtotta meg.

A nyűglődésre lehet ok a fogzás, bár még eléggé az elején vagytok.. de nem kizárt. Más okot nem tudsz?

2013. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma és tegnap csak vajas ,kolbászos szendvicset ettem.A tápszerpótlást 4 hetes kora óta kapja és eddig nem volt vele gond,ugyan azt vettük most is.

Szerintem nem beteg ,mert nappal egy vidám,egyfolytában mosolygó ,gügyörészőt aktív kisfiú csak az estén ilyen.

2013. jan. 31. 21:49
 3/6 xStefix ***** válasza:

Hát a saját étkezésedre azért ügyelj holnaptól! :)

Tudod valamihez kötni a nyűglődés megjelenését? Nem indult meg az értelmi fejlődése? Hirtelen aktív, érdeklődő, mozgékony lett...

2013. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
A kolbász fűszeres is meg paprikás is, én nem mertem enni hasfájós kisfiam mellett csak sonkát. Persze ha etted már máskor is és nem volt gond, akkor most se ettől van.. Ha csak este nyűgös és nappal kisangyal akkor nem hiszem hogy bármi komoly szervi baja van, mert az nappal is meglenne. Hasfájás, fogzás, túl sok inger miatt estére nagyobb anyaigény, stb.
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem ettem ,ittam amit eddig nem. Viszont éjszaka is nyügös volt meg most is,meg hasmenése van megint.Megyünk majd dokihoz hogy kizárja a betegséget.
2013. febr. 1. 08:42
 6/6 xStefix ***** válasza:

Nálatok nincs most járvány? Itt nálunk az egész városban rota-szerű járvány dúl, mi is átestünk rajta a múlt héten.

Más egyéb vírusfertőzésre utaló tünet? Fájdalom, pocakfájás, elesettség, láz?

2013. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!