Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelték valamelyikőtöknek...

Keresztelték valamelyikőtöknek úgy a babáját, hogy ti nem voltatok összeházasodva?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? Eddig egy helyen jártunk de ott azt mondták ez feltétel...
2013. febr. 2. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Mert nekünk tavasszal lesz és ezt eddig nem mondta a Pap bácsi :)
2013. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest 18. kerület, mondta mondjuk hogy papja válogatja..remélem találunk olyat, aki nem foglalkozik ezzel. :)
2013. febr. 2. 09:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa, és ráadásul reformátusok vagyunk, elvileg ők nem annyira szigorúak..
2013. febr. 2. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi Miskolciak vagyunk,tavaly keresztelték a fiúnkat és mi sem vagyunk házasok,ez nem volt feltétel.

Bár a fiam görög katolikus lett mint én is vagyok,a párom pedig nem is volt megkeresztelve,tehát pogány.

2013. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk házasok és megkeresztelték! pedig katolikus keresztények vagyunk!
2013. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pap válogatja van aki nem keresztel nélküle van aki igen. Menjetek el egy másik paphoz.
2013. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

eddig 4 papnál jártunk és egy sem kereszteli meg, mert nem vagyunk házasok.

Volt olyan, aki keresztelt volna, de apa nem vehet részt a szertartáson, én pedig mint leány anya kerülnék dokumentálásra.

Római katolikus lenne...

2013. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami logika mivel azt vállaljátok, hogy a gyereket keresztény szellemben nevelitek.
2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!