Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam lassan 9...

Hogy szoktassam lassan 9 hónaposomat a nagy kádhoz?

Figyelt kérdés
Csak üvölt benne! Először próbáltam mikor a nagytesó fürdött, csak bevittem, hogy lássa. Másnap a kiskádat beletettem a nagyba, ugy próbáltam, orditás..Simán a kádba..orditás..Most már ott tartunk, hogy ha az ölembe van, és közelitünk a fürdőszoba felé, olyan erősen kapaszkodik belém, ha belépünk, sir.. Mit tegyek? Segitenétek?
2013. febr. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már,hogy te is benne ülsz vele?

vagy próbáljátok meg kicsit később,lehet hogy két hét múlva semmi baja nem lesz vele,de szerintem semmiképp ne erőltesd,mert akkor méginkább nem akarja.

Mondjuk minden nap nézze,hogy a nagy milyen jót játszik benne,de ne akard beletenni,csak nézze,hátha magától kedvet kap...türelem..

2013. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,hogy először beleraktam a kiskádat a nagyba,és pár napig úgy fürdettem.
2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 hónaposan ment az átszokatás, mert kinőtte a kiskádat. És nálunk ez volt, hogy amint beléptünk, elkezdett sírni. Vettünk a kádba szivacs biztonsági fürdetőt, és arra fektettem, ez biztonságot ad nekik és énekeltem neki, beszélgettem hozzá nyugodtan így egy pár perc múlva abba is hagyta. Nem kellett egy hét és elmúlt minden gond, már imád pancsizni. Bár mióta ülni tud, nehéz lefektetni annyira is, hogy a popsi és hajmosást megejtsük :)


Sajnos át kell vészelni, be kell neki, bizonyítani, hogy biztonságban lesz és jó lesz, ez idő, de megy az hamar. A lényeg, hogy Te nyugodt maradj, mert ha kapkodsz, azzal csak rosszabb lesz!

2013. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitségeteket..Ő is tud már ülni, először csak beleállitom, de már akkor ordit. Igy maradt a gyors fürdetés, pancsi nélkül.. Kipróbálom, hogy velem fürcsizzen, ha ez sem megy, várok vele még egy kicsit..csak a kiskád már tényleg kicsi neki! Próbáltam azt is ,hogy a nagytesóval együtt, de az sem jött be!
2013. febr. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!