Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki egyáltalán nem...

Van olyan aki egyáltalán nem olvasott semmilyen könyvet a babával kapcsolatban csak tudta, hogy úgyis tudni fogja mi kell a kicsinek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem olvastam egy könyvet se.és 2 gyermekem van.

szerintem ez ösztönből jön,bár attól olvasni még lehet.

2013. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam se újságokat se könyveket,semmit! Az anyai ösztön nagyon erős. :)
2013. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam.Minden jön magától.Különben is minden baba más.Nincsenek a könyvekhez "programozva".
2013. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze.. A kisebbsegi asszony is szul 6 gyereket.. Aztsn elmondhatja hogy van hat gyereke de attol meg nem biztos hogy osztonbol ugy banik veluk ahogy kellenw. Vagy nem is kell hogy sznesboru legyen az a no.. Lehet feherboru is.. E keltsunk rasszista gondolatokat. Aprosagok vannak.. Amelyek nem biztos hogy eszedbe jutnak majd azaz 'nem jonnek osztonbol'... Pl. Sokan nem tudjak hogy miert nem jo az ha ki van szolgalva az a gyerek mindenben es elneznek neki midenfele dookat csak azert mert gyerek. Nem kell kikupalodni konyvekbol mielott gyeeket vallal az ember de ugy hiszem hogy az 'oszron' mellett jo ha van nemi manko arra az esetre, ha valamien megis tanacstalan az ember
2013. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam, inkább anyukám, anyósom és gyerekes ismerőseimet faggattam. Persze sokszor különböző véleményeket, tanácsokat kaptam/kapok, de ezek mind segítenek abban, hogy kialakuljanak a saját módszereim, és megtaláljam a mindkettőnk számára legtökéletesebb összhangot a babámmal. Meg persze ha valamiben bizonytalan vagyok, itt is kérdezek :))
2013. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ismet. Szoval va akit megnyugtat az ha szakkonyvet olvas es (bar en nem megnyugvasbol olvasok hanem mert erdekel es hasznosnak tartom... Ha es ha gulyaslevest fozok akkor is inkabb elolvasok elotte egyket receptet mielott 'osztonbol' kezdenek el nyomulni a konyhaban :p Miert? Egyszeruen mert szeretnek egy jot enni.. Es ha meg nem foztem pl. gulyaalevest akkor erdemesnek tartom megnezni hogy mit erdemes rola tudni... ;) ) Masfelol az 5-os valaszolpval maximalisan egyetertek.. O is leirja hogy kerdez... Anyatol novertol tok mindegy kitol kell egy masolando minta. Vagy pedif itt a gyakorin olvasgat o is :) . De gonsolj bele ez a legfontosabb dolog az eletunkbek...igenis azt gondolom hogy nem artanak a konyvek es az hogy pl. Itt ott utan nezunk dogoknak hogy minnel tobb informacio legyen. Es akkor hogy is van ez?.. Megkerdezzuk anyankat, olvassuk a yakorit.. Ha valami van a gyerekorvostol kerdezuk meg majd valoszinuleg.. Pelenkazast a korhazban mutatjak meg es aszoptatast is ha szerencsed van ott is meg q vedono is sefit elvilgeg vagy szite kerdezel olyantol akiben megvizol... Akkor mi az ami 'osztonbol' megy?.....
2013. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!