Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülni, mászni, állni tudó...

Ülni, mászni, állni tudó babámat beletehetem a babycompba? Most kaptuk ajándékba.

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lehet minél kevesebbet
2013. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudom sokan azt fogják írni nem szabad ne tedd! Nekünk van én vettem! Mi is felnőttünk benne és semmi bajunk! Igaz nem órákig kell használni! De te dönt9d el!
2013. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
(van akinek van baja tőle felnőttként. nem nyomorék, meg munkaképtelen, de bizonyos következményei lehetnek a túlzott használatának)
2013. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Odaírtam,hogy nem órákig!!!!!
2013. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg ahhoz fűztem hozzá, hogy "mi is felnőttünk így, ergo nem lehet káros". Ez ilyen formában nem igaz. Vagy ha nem így értetted, akkor bocsi.
2013. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hagynám benne sokáig.Meg lehet nem is fog neki tetszeni.Egyébként én nem akartam se compot se járássegítőt.Csak "kedves" anyósom megvette!:S Ha még nem ülne,mászna stb...biztos nem tenném bele.De így nem tudom.Ártok-e vele?
2013. febr. 2. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ha egyszerre 20 percnél nincs többet benne!
2013. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekünk is így volt a nagyinál egy. Hetente egyszer amikor ott voltunk, benne volt párszor, de alapvetően igyekeztem, hogy a természetes mozgást gyakorolja. Ebben pl. mesterségesen tud "járni", de nem érzi, hogy hogy kell egyensúlyozni. Amiatt, hogy pár alkalomtól baja lesz, én sem aggódtam,de valahogy nem is volt a kedvencem
2013. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ,nagyon szerette.Rengeteget mászott is de nagyinál abban lehetett szabad. 9 hónaposan már nem engedte hogy beletegyük, akkor kezdett kapaszkodva járni,1 évesen szaladt.most18 hónapos és játék közben sokszor mászik még mindig,de nagyon jó a nagy mozgása.

Biztos vagyok benne hogy nem volt hátrányára.

2013. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az én fiam is 9 hónapos.Már pár métert megy,ha fogom a kezét,illetve a bútoroknál is,bár ott még félénken.Akkor lehet nem is fogja érdekelni.
2013. febr. 2. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!