Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem iszik meg semmit!...

Kisfiam nem iszik meg semmit! Hogyan szoktassam rá?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lelkem, de a tápszeren kívül nem hajlandó semmi más folyadékot meginni. Se tea, sem víz, semmit! Sokszor úgy gondolom, hogy nem is éhes, csak azért eszi a tápszert mert szomjas. Gond ez? Ha igen, esetleg valami ötlet, hogyan szerettessem meg vele a folyadékot?
2013. febr. 4. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a lányom ugyanilyen volt... a vizet szabályosan kiütötte a kezemből.

Almalével próbálkoztam, de csak azért ,mert nyár volt és baromi meleg.

Megpróbálhatod esetleg a bébialmalevet.. a Dm-ben kapható Babylove almalevek nagyon finomak, lányom imádja őket (azóta is) :)

2013. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 5 hónapos és ő sem iszik meg semmit csak a tápszert.. Már mindent próbáltam..

Néha az jön be ha már éhes előbb teát adok neki 30-40ml, ha nagyon éhes akkor megissza, de valamikor akkor se..

2013. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs kánikula (márpedig most nincs), akkor tápszeren kívül nem feltétlenül szükséges más folyadék. Persze ha elfogadja a baba, akkor ihat.

Szerintem ha a hozzátáplálást elkezded a zöldségek, gyümölcsök után fog inni.

2013. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szomjas, úgysem fog semmit meginni. Az én fiam 8 hónapos lesz, most, hogy már főzelékeket, husikat is eszik, így tudok kiskanállal egy kis teát az ebéd után belediktálni. Orvos és védőnő is azt mondta nem kell ezen idegeskedni,kínálgassam,ha szomjas lesz,majd iszik.
2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!