Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BAbás anyukák! Tanultok...

BAbás anyukák! Tanultok valamit míg otthon vagytok (új szakma)?

Figyelt kérdés

Közgazdász vagyok, meg van a munkahelyem,de nem szívesen mennék majd vissza dolgozni.A gyermekeim 26 és 5 hónaposak.


Gondolkodom valami továbbképzésben pl. tb ügyintézős


Ti tanultok valamit? Ha nem de szeretnél mibe fognál??


2013. febr. 4. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is közgazdász vagyok. Most baba mellett jogi egyetemre járok, de még munka mellett kezdtem el. Én mindenképpen visszamegyek oda, ahonnan eljöttem, addira remélem be tudom fejezni. Ha sikerül addig befejezni, akkor lehet, hogy nem lenne rossz más munkakör, de a mostanihoz is tudom használni mindkettőt.
2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen tanulnék,csak az a baj,hogy ha tanulnék akkor is be kellene menni néha és nekem nincs kire hagyni a kicsit még kevés időre sem! Pedig jó lenne valami,mert egyébként a kereskedelemben dolgozom (az előző munkahelyemre vissza se mennék) de az nem lesz jó mivel álltalában a nyitvatartás nem ovihoz van igazítva! De ha lenne amit csak itthon lehet tanulni azt beválalnám!
2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan abban a helyzetben vagyok mint a 2. válaszoló!
2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én szinte semmilyen órára nem megyek be, nekem is csak a férjem tud vigyázni a lányunkra. Már a munka mellett sem tudtam órákra járni. Könyvből és a jogszabályokból megtanulom az anyagot és csak vizsgázni megyek.

2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Én még terhesség alatt államvizsgáztam.

Most továbbvittem a tanulmányaimat. 1,5 éves a lányom. levelezőn csinálom és havi 2× járok be. De, ha még be se mennék, akkor se dőlne össze a világ..


Szakmát lehet tanulni otthon is. Vannak e-tanulási lehetőségek. Ott csak vizsgázni kell elmenni.

Körbe kell nézni.

2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert nincs rá pénzem. Gyeden vagyok, örülök hogy megélünk rendesen erre hogy több százezret kiadjak nem futja sajnos. Egyébként ha tehetném 1. jogsi 2. gyógyszertári szakasszisztens Ezeket nagyon szívesen megcsinálnám:)

Egyébként az is gond hogy nem csak a tanfolyam maga kerül pénzbe, hanem még az is hogy valaki azalatt vigyázzon a gyerekre, mert apa összevissza dolgozik valamint nagyon sokat és tanfolyam időben (szombat ) meg abszolut itthon sincs, szóval külön még fizetnem kellene bébiszitternek is. Nagyszülők nincsenek, azaz 2 van,de köszöni nem kíváncsi ránk.

2013. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes terhes voltam, amikor megcsináltam az utolsó jogi szakvizsgámat. Most egy darabig nem hiányzik a tanulás, baba mellett nem is tudnám csinálni (a szakvizsgára napi 10-12 órát tanultam). Viszont az agymunka az igen, én már szívesen dolgoznék (8 hónapos a fiam), de valószínűleg előbb még bevállalunk egy kistesót.

De lehet, hogy később megcsinálok valamilyen szakjogász képzést, csak az sajnos fizetős. :(

2013. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2009. szeptemberében kezdtem el egyetemre járni, okt. közepén megtudtam, hogy terhes vagyok. Minden péntek du és szombaton 8-13-ig órák voltak én meg a város másik felében lakom, így a 2. félévet már el sem kezdtem. Halasztottam, most februárba kéne folytatnom, de nem fogom:-(. Nagyon messze van, párom össze-vissza dolgozik és amíg dolgoztam, fizették a sulit én nem tudok 180 e ft/félév kifizetni. Pedig kéne csinálnom, mert csak közgáz érettségim van, amivel semmit nem érek:-(.
2013. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jogsit leraktam két hete, felsőfokú nyelvvizsgara készülök most.7 hónapos kislányom. Külföldön élek, mar csak a diploma hiányzik és mehetek tolmácsolni akár privátba hogy .van még egy iskolás és egy óvodás fiam. Nem könnyű összeegyeztetni de megoldhato.
2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok, még 1 év van( tanárképzés). Nem járok be, amikor vizsgázni vagy gyakorlatra megyek, férjem vagy anyukám vigyáz a fiamra. Gondolkozom majd az ELO valamelyik tanfolyamán, a baba miatt ( fél éves), abba hagyatm egy utazás ügyintéző OKJ-t. Ha meglesz a diplomám, ELO-n megcsinálnám. Alapítanák egy céget, és rendezvényszervezéssel foglalkoznék.
2013. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!