Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor éjszaka mit csináltok?

Fogzáskor éjszaka mit csináltok?

Figyelt kérdés
A fiam nehezen alszik el, annyira sikított a fájdalom miatt, hogy fájdalomcsillapítót kellett adnom neki, de így is mindig hajnalban felsír, utána fél- 1 óránként van ébren. A dologel, dentinox stb. ti mikor adjátok, milyen időközönként? Fájdalomcsillapítót nem adhatok neki mindig, mit lehet helyette adni? Chamomilla vurgalist esetleg? Éjszaka mitől aludna jobban?
2013. febr. 5. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Adjál neki cataflant gyulladás és fájdalomcsillapító legalább éjszakára hogy nyugodtan tudna aludni. Ahány kilós a baba annyi cseppet kell adni. Én is ezt adtam nagyon jó.
2013. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezt vényre lehet kapni, mint a rendes felnőtteknek valót? Nem sok az neki?
2013. febr. 5. 07:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp... az is egy homeopátiás készítmény. Bár lehet, hogy nagy fájdalomnál, jobb a a Cataflam, de hosszas kezelésre próbáld ki ezt, hátha bejön... :o)) Jobbulást!
2013. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok... :o) A Cataflam vényköteles. Ha ritkán adod, akkor nem gond... Nekem most betegek voltak a kicsik, és ez csillapította legjobban a lázat és a fájdalmat. :o)
2013. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt olvastam a Vibrucol erősítheti a tüneteket. Ti ezt nem tapasztaltátok? Nekem az kell, hogy gyorsan hasson. Algoflex Babyt használunk amúgy, ha muszáj. Nem vénykötelesből tudtok ajánlani valamit, amit esetleg többször is lehet alkalmazni?
2013. febr. 5. 07:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi használjuk a Viburcol-t. Volt már olyan, hogy az első alkalomnál rosszabbul aludt, de másnap már jobb lett. Most is elkezdtem adni neki, mert nappal is eléggé szenved, meg éjszaka óránként felsírt. És most is 1-2 napon belül már szinte végigaludta az éjszakát.
2013. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! És ezt a kúpot milyen gyakran lehet alkalmazni 24 órán belül?
2013. febr. 5. 08:17
 8/11 anonim ***** válasza:
A Viburcol nekünk nagyon bevált. Én az első fognál (azzal nagyon megszenvedett szegény fiam) reggel és este adtam, a többinél (ezek már nem voltak vészesek) csak estére adtam.
2013. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én is úgy tudom, hogy reggel, meg este lehet adni. Én csak este szoktam. A nappalt valahogy túléljük (dentinox-al, ilyesmivel). Ja, és néha pár nap szünetet kell tartani. Kb. 1 hétig szoktuk adni folyamatosan.
2013. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát én ezért nem adnék neki ennyire komoly gyógyszereket, amig van rá gyógynövényes megoldás is. Én frezyderm fogínyápoló gélt használtam a babámnál. Fél tubus elég volt neki naponta többször is lehet kenni a kis ínyét és leviszi a gyulladást, duzzanatot. Simán tudott utána aludni éjszakánként és nappal sem volt nyűgös. Keress rá az interneten ott egész jó áron lehet kapni. Én a helyedben, helyetekben inkább ezeket próbálnám ki először mintsem egy komoly fájdalomcsillapítót adni neki.
2013. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!