Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti bevállalnátok...

Anyukák, ti bevállalnátok plasztikai műtétet, hogy a szoptatás utáni melleitek ismét szép formásak legyenek?

Figyelt kérdés
Utálok tükörbe nézni. Terhesség előtt sem voltak hatalmas melleim, de olyan helyes kis kerek, formás cicik voltak. 7 hónapig szoptattam, elég sok tejem volt, úgyhogy a melleim nyúltak rendesen. Most, hogy már nem szoptatok, olyan, mintha két bőrdarab lógna rajtam. :( 25 éves vagyok, előre rettegek a nyártól, a bikini és top szezontól. :( Ha lenne rá elegendő felesleges pénzem biztosan alávetném magam a műtétnek.
2013. febr. 5. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én tervezem, igen! 30 éves vagyok előttem az élet a melleim meg lógnak... Csininek akarok látszani, így szükség lesz majd rá... Én befogom vállalni. :)
2013. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már volt mellfelvarrásom két gyerek elött. Nagyon nagy volt és lógott. Szép lett utána. Ha a régi mellemmel szoptattam volna akkor most lehet a bokámig érne :)!

Már néztem a plasztikai sebészetk honlapjait és van részletfizetés is.

Most még szoptatok de erősen gondolkodom az újabb műtéten. Bár a párom azt mondja hogy jó így.

Szóval én simán beválallnám :)!

2013. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, bevállalnám:) De sajnos a csúnya testemmel kell élnem örökre, mert nincs pénzem műtétre és nem is lesz.
2013. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én még csak most várom az első babám, de a terhesség előtt is aszimmetrikus volt sajnos a mellem. De most meg az egyik még jobban "lóg", olyan csúnya formája lett. Előre félek, hogy hogy fog kinézni a szoptatástól. Persze ettől még szoptatás-párti vagyok, a félreértések elkerülése érdekében. Ha lesz rá pénzem, és már biztos, hogy nem akarunk több gyereket, akkor biztos, hogy meg fogom csináltatni.
2013. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Igen, én is mennék. Még nem szültem, bár a melleim már most úgy néznek ki, mintha 3 gyereket szoptattam volna, el sem tudom képzelni milyen lesz, ha egyszer szülni fogok. Én már most is mennék, de sajnos nincs rá keret. De szülés után mindenképpen összehozom a dolgot. Nem jó az, ha nem érzed jól magad a bőrödben.
2013. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én nem. jobban félek a késtől, mint amennyire hiú vagyok :D
2013. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha lenne rá pénzem. Egyenlőre nincs, de ha lesz tuti belevágok. 3 kicsit szoptattam 1-1 évekig 5 év leforgása alatt. el lehet képzelni milyen.
2013. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3 gyerek és hosszú szoptatás után mondom, várj még a műtéttel, nekem jó egy év kellett, hogy a "tejeszacsi" melleim újra hasonlóak legyenek mint voltak, persze egy kicsit megereszkedtek, de nem lógnak!
2013. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem
2013. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Még ne add fel - én is kétségbe voltam esve szoptatás után, de egy év múlva is még sokat kerekedett vissza.


Egyébként implantátumot biztos nem tudnék magamban elviselni valahogy és mivel kötöttem már ki rutinműtét után az intenzíven, elég félős vagyok e tekintetben.

2013. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!