Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam, ha szoptatok,...

Honnan tudjam, ha szoptatok, hogy a babám a súlya/100*120 grammot megette-e? Ez a tápszeresekre vonatkozik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: mérleg. Szoptatás előtt és utána is leméred, és a különbséget ette meg.
2013. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mi van,ha valakinek nincs?

nekem van,de sokszor nem eszi meg azt a gr-ot egy nap,viszont hallottam azt is,hogy ha 5-6 pisis,3-4 kakis pelus van az elég

7 hetes a babám még napi 6x van kakis pelus,ez mikor fog csökkenni?

úgy tudom lesz,hogy 2-3 naponta lesz 1 kakis pelus

2013. febr. 5. 10:35
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem kell sehonnan se tudni, ez a képlet ugyanis csak a tápszeresekre érvényes. Azt nézd hogy a babád nem marad-e éhes, illetve hogy van-e elég pisis pelenkája, ha ezekkel nincs gond akkor akármennyit is eszik, az neki jó. A mérleggel meg csak idegesíted magad, saját tapasztalat, nekem kis étkű a babám és akármennyire is akarom, nem lehet többet belediktálni, az első két hónapban hülyére aggódtam magam miatta, pedig felesleges.. hízik, vidám, nevetgél, innentől kezdve akármennyit is eszik, az neki jó.
2013. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsòval èrtek egyet, ha mindig mellre teszed ha kèri ès jòl hizik akkor elèg neki.
2013. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!