Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen fogzás? Vagy mi...

7 hetesen fogzás? Vagy mi lehet a probléma? Ez normális?

Figyelt kérdés
Babám most 7 hetes.Evés közben miután megette kb a fél adag tápszerét,elkezd hisztizni.Olyan szinten,hogy már kétségbe ejtő.Megfeszíti magát stb...Büfizik is,majd újból elkezdem etetni,mohón bekapja az etetőcumit,kettőt szopizik,és megint kezdi a hisztit.Mi lehet a baja.hasfájós volt,de a biogia-tól ez elmult szerencsére.Már próbáltunk kettes etetőcumit is,avval is ezt csinálja.Mam-osat használunk.Minden etetésnél így vagyunk.Egyedül éjszaka nem.Már nagyon aggódom.
2013. febr. 5. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán nem ízlik neki. Attól még félálomban megeszi. Nekem ezt akkor csinálja a fiam, ha nem jön rendesen a cumiból vagy ha álmos, és lusta erőlködni, ilyenkor inni kap, és azzal el tud aludni. De lehet a tápszer nem jó, nekem sokáig megette éjszaka, nappal ne, aztán már éjszaka sem. Váltottunk, újra rendesen eszi.
2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zavarhatja az is bár nem valószínű.Nem lehet,hogy csak egy kicsit pihizni akar közben?
2013. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az enyém 4,5 hós korában kezdte el ezt csinálni, aztán egy idő uátn ébren már egyátalán nem fogadta el a tápszert. Nálunk az a megoldás jött be, hogy álmában, félálomban kapta (ahogy Te is írtad éjjel mindent megeszik, mert akkor félálomban van). Most, hogy kanalazunk már, így a kanalas kajákat elfogadja, néha már a tápszert is ébren.

Remélem Nálatok hamar helyre jön.

2013. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos.Amikor ezt csinálja akkor mindíg megnézem az etetőcumit,de ha nincs eldugulva akkor is előjön a hiszti.Milumil konfort-ot kap,ami kifejezetten hasfájós szorulásos babáknak van.Ha nem ízlik neki akkor miért eszi meg nagy lendülettel kb a fél adagot?sajnos nem tudom mit tegyek.
2013. febr. 5. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nálunk a tápszerváltás sem jött be (azóta is itt sorakozik 50 fajta).

De szerintem 7 hetesen még nem annyira válogatós, hogy az ízével legyen gondja. Ha igen, nagyon rafinált baba :)

Nem született kisebb súllyal?

2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pihizni hagyni szoktam közben.Úgy is olyan mohó.
2013. febr. 5. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor váltottál egyikről a másikra?
2013. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Először 4 hétig anyatejet kapott,de sajnos nem tudom szoptatni,mostanra meg már el is apadtam gyógyszer miatt.5 hetesen kapott Hipp tápszert amiből nem sok maradt a doboz alján mikor váltottunk,mert nem volt széklete.És fájt a hasa is.Szóval lehet ez a tápszer sem jó?

Nem született kicsi súllyal: 3290g. volt,viszont eléggé visszaesett a kórházban a súlya.

2013. febr. 5. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nekünk is sok gondunk volt a hasfájás és a táp miatt.3szor váltottunk mire sikerült a megfelelőt megtalálni.Nem tudom te hogy álltál át az egyikről a másikra de nekünk azt tanácsolta az orvos fokozatosan csináljuk.A másik meg amire még gondolok,hogy még nem szokta meg az ízét az én fiam is így csinált eleinte mikor az új tápszert kapta.Várj még pár napot,és ha nem javul válts újra.
2013. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sajnos anyatejől a tápszere is hirtelen kellett váltani.És az újabb tápszerre is hirtelen váltottunk.Ezt nem mondta senki,hogy fokozatosan kell.legközelebb úgy lesz.
2013. febr. 5. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!