Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem forog a másik...

Miért nem forog a másik oldalra is?

Figyelt kérdés
Babám 4 hónapos,nem egész 3 hós volt,amikor pár napig az oldalára,majd a hasára fordult. Azóta is szépen megy neki,sőt már kinyomja magát nyújtott kézzel,hason fekve játszik. De a másik irányba még csak az oldalára fordulni sem akar,talán egyszer volt ilyen. A jobb keze erősebb szerintem,mert a balt még annyira nyújtani sem tudja,szerintetek ez gond? Vagy ne legyek megijedve,majd csinálja?
2013. febr. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Még csak 4 hónapos, nem hiszem, hogy aggódnod kellene.

Az orvosi vizsgálatok alakalmával, csak kiderülne, ha valami baja lenne. De szerintem ne gondolj még rosszra! Ilyenkor van baba, aki még egyáltalán nem forog egyik oldalra sem.

Unokahúgom 5,5 hónaposan kezdett forogni. Előtte nem volt hajlandó semmit sem csinálni.

Azóta viszont úgy fejlődik, mint a babák többsége, vagyis normálisan, normális ütemben.

2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém meg 6 hós múlt, hogy elkezdett forogni és bár megmutatta, hogy tudja minden irányban, így sem hajlandó, csak jobbra fordul el hasról-hátra is és hátról-hasra is. Pedig láttam már, hogy tudja, de nem.

A Tiéd nagyon ügyes, majd csinálja.

2013. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleinte az enyém is ezt csinálta.Nem volt hajlandó forogni.A tied legalább már hasra fordul az enyém meg még nem,pedig már öt hónapos,és még csúszni sem tud engem meg a fene esz megfelé mert sógornőm fia már hét hónaposan elindult.
2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért aggódtam/om,mert semmilyen érdeklődést nem mutat a másik oldal iránt. Kedves utolsó,az azért elég ritka,hogy egy 7 hós baba elindul,szerintem nem kell aggódni,legalábbis még egy hónapig tuti nem,ahogy olvastam kb.addig kell megfordulnia.
2013. febr. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!