Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen mintababa?

Hirtelen mintababa?

Figyelt kérdés
Létezik az hogy 3 hónapon keresztül minden nap volt valami, ami miatt küszködött a 3 hónapos babám, volt időszak mikor se éjjelek se nappalok, pocakfájás, szélgörcsök, esti "kitudjamiért" sírások, evés közbeni sírás, helyén nem alvás, csak anyáékkal, maratoni nemalvások, tizenórás fentlevések, este közepén autózni vinni, hogy megnyugodjon és aludjon, túlevés stb....tegnap még az egész délutánt végigsírta, mert elkezdtük a rossz folyamatokat visszafordítani, hogy ne csak kézben legyen el, ne legyen felkapkodva mindig, helyére visszaszoktatni stb, és már tegnap este fél 11től nem 3 hanem 4 óránként eszik ezidáig, evés után 1, 1.5 óra játék+hasratevés a fejtartás gyakorlása miatt, ha meg már nagyon nyűgös és sír be a kiságyba cumi, anya pólója,párszor bemenni visszadni a cumit, fél óra múlva alvás, 2-3 órákat...egyszerűen nem hiszem el, felhívtam a párom, hogy biztos beteg a gyerek, vagy valami jótékony front van....ja és ma semmi küzdés a pocakkal, olyan hangtalanul és láthatatlanul kakilt, hogy csak a szagát éreztem,semmi erőlködés...létezik ez? Vagy ne éljem bele magam...egyik napról a másikra? Tegnap múlt egy héttel 3 hónapos kisfiú anyukája....
2013. febr. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ennyi idő után "javultak meg" a babák, igaz nem hirtelen.
2013. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!