Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 3-as pelus már nagyon...

Ha a 3-as pelus már nagyon vágja a fenekét, combját (pontosabban elég erős piros csík van ott a pelustól), akkor eljött a váltás ideje, vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
A következő méret még hatalmasnak tűnik rajta. Más pelenka viszont nem vált be,csak a pampers.
2013. febr. 5. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ha vágja, akkor eljött a váltás ideje.
2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hülye kérdés,mert amúgy logikus,hogy szorít,de pl.nekem is piros csík van a melltartó pántom helyén és semmi baj vele. De akkor köszi a választ,ráadom a 4est. Csak olyan hatalmas,jóhogy nem a nyakáig ér.
2013. febr. 5. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem folyik ki a 4-es pelusból a pisi, tehát csak nagynak tűnik rajta, de nincs vele gond, akkor válts 4-esre. Normál esetben nem kéne, hogy csíkot vágjon a pelus a baba bőrén. Szerintem kinőtte a 3-as pelust.
2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 7 kg a kisfiam és a 4-es Pampers jó rá. Hiába szól a 3-as 9 kg-ig.
2013. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na most érdekeset fogok írni de a 4 es pamperst mikor vetted? Mert ha nemrég akkor ez azért van mert nagyobb lett a pampers pelenka mint korábban volt tehát a régebbi 3as már szorítja a babádat de a régebbi 4 es meg pont jó lenne. Csak mivel nagyobb lett a mérete a 4 esnek így most az őrült nagynak tűnik. Mi is így jártunk. A 4 es pampers mivel tök nagy a babámra folyik ki belőle a pisi...:((

Most vettem 2 csomag aldis 3-ast teljesen jó.

2013. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én babám is 8 kg,de hát nem is értem hogy lehet egy pelenka 7-18 kg-ig vagy meddig.durva. Kb 2 hónapja kaptuk a 4-est. Nem folyik ki belőle a pisi,csak hatalmas szegényre.
2013. febr. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!