Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hetes kislányunk rengetege...

A 4 hetes kislányunk rengeteget büfizik, két evés közben szinte végig, így alig merem betenni a babakocsiba és a hordozóba? Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam! Kb 4 hónapos koráig tartott, addig sok-sok pelusmosás a feje alól :)
2013. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olyan sokáig? :(

És a babakocsiban is oldalt fektetted?

2013. febr. 8. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a kisfiam büfögött nagyon sokat, volt, hogy a levegő a tejcsit az orrán át nyomta ki, így szegény alig kapott levegőt. Emiatt folyvást hason altattam, és nappal is szemmel kellett rá lenni, ha mégis háton volt. Oldalt hiába van, mert amikor levegő után kapkod, hátra tartja a fejecskéjét, és így az orrából a tej megint csak nem tud kifolyni.

Most 4 hónapos, és már evés közben is büfizik, egész jól megtanult vele élni. Most már nem jön ki az orrán a tej.

2015. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!