Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék. Kell vagy nem?

Etetőszék. Kell vagy nem?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom.Érdemes neki etetőszéket venni vagy már nem fogja megszokni?

2013. febr. 5. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig hogy etetted?


Amúgy egyik gyerekem 15 hónaposan már dupla párnával széken ült.

De ez nagyon gyerekfüggő.

2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején nem volt tesómmal, de nagyon örülök neki, hogy mi megvettük a fiamnak. Pontosan tudja, hogy mire jó, mit kell csinálni vele. Az, hogy neked a 13 hós babád el fogja e fogadni...passz. Mi 6 hónapos kortól használjuk.
2013. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van egyiknek sem volt.3 es 4 évesek már
2013. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Eddig a konyhában etettem a székben,úgy hogy leguggoltam elé.Vagy a szobában tv nézés közben ült mellettem az ágyon! Viszont most már, hogy egyre többet jön-megy nem marad meg a széken, ezért gondoltam az etetőszékre,mert abból nem tud kimászni.

2013. febr. 5. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, én el sem tudom képzelni, hogy külön etessem a gyerekeimet. Mindig együtt eszem velük, akkor is, ha csak ketten vagyunk, ha meg együtt a család, akkor mindenki.

Hogy még inkább része legyen az asztaltársaságnak a baba/kis gyerek, ezért nekünk asztalra csatolhatós etető székünk van, esetleg olyat kipróbálhatsz, bár azt hiszem ezek csak 15 kilóig jók.

Én ráadásul nem is igazán etetek, hanem ők esznek maguktól, eleinte kézzel, olyan egy éves kortól meg kanállal és villával.

A most 8 hónaposom kézzel eszik, ha leves van, vagy nagyon kanalazni való, akkor rásegítek.


Épp a hétvégén voltunk vendégségben, olyan béna volt, hogy ölbe kellett venni evéskor, így én nem tudtam enni, csak amikor ő már kész volt. (Illetve váltottuk egymást a férjemmel a két fogás között)


Szóval én el sem tudom képzelni szék nélkül...

első

2013. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos kora óta használjuk az ikea antilop nevű etetőszékét tálcával együtt. Ennél jobb vételt el sem tudnék képzelni.
2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg már akkor bele kell tenni mikor tudnak ülni,hogy megszokják.Barátnőmnek nincs,van 1 15 hónapos kislánya,ha itt vannak abban eszik a baba.Otthon kis szék és asztal van neki.
2013. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!