Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi az ideális...

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség két gyerek között?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ideális korkülömbség.
2013. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ideális korkülönbség nincs csak szívás van 2 gyerekkel
2013. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs olyan, hogy ideális korkülönbség. Sok fajtának láttam jó és rossz oldalát egyaránt.
2013. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1,5 év. Sajna nekünk nem sikerült tesó nagyobbal meg már nem merem vállalni.
2013. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

Nálunk a 4-5 év vagy több. DE:

A jó testvéri viszonyon van a hangsúly, az pedig nem az évek számától függ, hanem a gyerekek személyiségétől, nevelésétől!

Az az ideális, amit megteremtesz nekik, magadhoz mérten a legjobban, akárhány év is van köztük.

2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:

Gyermekkorban szerintem idealisabb a kis korkulonbseg. Hasonlo szinten vannak, programokat is konnyebb nekik csinalni. Persze a szulok szempontjait most nem vettem figyelembe.

Felnottkorban meg mar szinte mindegy, ott mar nem a korukon mulik a jo testveri viszony

2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 annamari69 ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mert a gyerekektől függ, nekem pl. a nagy és a középső között 2 év 4 hónap van, a középső és a kicsi között másfél év. Amikor kicsik voltak, borzasztóan fárasztó volt, egyedül egész nap egy 3 év 10 hónapossal, egy másfél évessel és egy pár hetessel... sokszor enni sem volt időm, és annak is örültem, ha a férjem hazajött, figyelt rájuk, és én addig hajat tudtam mosni! Ez elég röhejesen hangzik... Most 18, 15 és fél és 14 évesek. Szeretik egymást, a kamaszkor minden nehézsége ellenére, a lányom pl. sütit süt, vagy főz a fiúknak, ha nem vagyok otthon, a középső segít beállítani a kicsi számítógépét... este együtt filmeznek, szóval jó arcok együtt:-)
2013. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!