Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiam a hátáig...

2 hónapos kisfiam a hátáig összekakilja magát, néha a pelusból is kijön felül. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Most olyan 4500 gramm körül lehet és Pampers New Baby 2es méretet használunk, tápszeres baba és napjában 1-2-szer szokott kakilni. Szinte mindig etetés közben, ölben szokta elvégezni a dolgát. Elég sok a mennyiség is, de nem értem miért felfelé megy a kaki a pelenkában! Főleg mostanában a ruhácskája is olyan lett a derékrésznél.Talán nem húzom össze elég szűkre a derekánál? Tartsam őt más pozícióban? Most Libero Baby Soft 2-es mérettel próbálkozom! Kérlek adjatok tanácsokat!
2013. febr. 5. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát nekünk a pampers sosem vált be, szerintem a liberoval nem lesz gond!!!Azért ne essen le róla, de ne is fojtsa meg...Ha nincs hasmenése, hanem egyszerűen csak sok a mennyisége, akkor neki ilyen az anyagcseréje jelenleg...Viszont ha hasmenésszerű, akkor lehet, hogy érdemes lenne tápszert váltani! Milumilt használtok?
2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet túl nagy a pelus nem?

próbálj meg picit kisebbet venni,vagy jobban össze húzni a derekánál.

2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beba HA Pro Startot használunk. Elég híg a kaki, de remélem a Libero már megoldja a problémát! Köszi a válaszokat! Jöhet még tanács :)
2013. febr. 5. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen időszak. Nálunk is így volt.Pelusváltás nekem segített.Nálunk nem jött be sem a pampers sem a libero. Huggiest vettem na ebből nem folyt ki semmi hálistennek, pedig ugyan úgy sokat kakilt. Valahogy hosszabb volt maga a pelus.Azóta is ezt használjuk, de sajnos kivonják Magyarországról..:(
2013. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnal nekunk is a Huggies valt be. A kisebbel moshatozunk, de néha (utazashoz, pl) hasznalunk eldobhatot és bizony kisérletezni kell. De nem csak a màrkàn mulik, sajnos ahogy no a baba, elképzelheto, hogy masik pelusra kell valtani :(

Javaslom, hogy probald ki a legolcsobb markakat is. Nekem sajnos nem valtak be, de ismerek nem egy anyukat, aki nagyon szerette.

2013. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a Huggies vált be a legjobban, még a Liberoval próbálkoztunk, az sem rossz szerintem.

Hetente egyszer nálunk is kifolyik a kaki, de ennyi belefér :)

2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk is pont ez volt a helyzet, a huggies vált be,nekünk az aldis is elég jó. Addig mindig a nyakáig volt a kaka :) amit alig bírtam kimosni a kis ruhákból.
2013. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan igy vagyunk, ugyanez a tapszer, kicsit laza kaki, ami ha sok, akkor elofordul, hogy kifolyik a liberobol. Nem hiszem, h a pelenka markaja lenne meghatarozo, inkabb a felhelyezese vagy a formaja. Az en kisfiam 5,5kg es meg mindig a 2 libero baby softot hasznaljuk, bar mar kezdi kinoni. Jo szorosan, magasra probald raadni es kaki utan azonnal csereld ki, igy nem kenodik szet a hata kozepeig.
2013. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket mindenkinek! Akkor most már csak Libero és Huggies jöhet szóba, ha már ilyen sokan dícséritek!
2013. febr. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!