Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen egy babának...

Szerintetek milyen egy babának azt a nevet, hogy Angelina?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Vagy "dzs"-vel szoktátok már meg?(dzs-vel egyáltalán lehet? mint pl.Dzsenifer ) Bár az leírva, elég furcsa!
2013. febr. 5. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha "Dzs"-vel lenne, akkor egyáltalán nem tetszene.

Így eredetiben még elmegy, de nem tartozik a kedvenceim közé. Nekem az Angélához hasonlít (ami a magyar megfelelője). Angéla nevű embereket meg nem szeretem. 4ből 4 eddig unszimpatikus volt és utálatos.

2013. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon cigányos név.
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik .Nem szimpatikus:(ciganyos.
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább Angelikát és Angélát ismerek. Dzs-vel elég külföldies, és valóban nem túl esztétikus, ha így is kell leírni. Szerintem nyugodtan lehet g-vel kiejteni, így is szép. Sőt!
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De g-vel szerintem nem rossz! (amúgy én is akit ismerek Angéla mind ellenszenves!) Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 5. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én Angéla ismerőseimmel semmi baj nincsen, kedves, visszahúzódó lányok. Az Angéla név nekem kicsit csicsás, az Angelina egyenesen ellenszenves. Bocsánat! :(
2013. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szörnyű.

Az Angéla rendben van, de az Angelina d-vel is és dzs-vel is kisebbségi, pórias, sosem adnám.

2013. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!