Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BAbakocsi javítás? Hogyan...

BAbakocsi javítás? Hogyan nélkülözzem másfél hétig?

Figyelt kérdés

GAranciás a babakocsink, és meg kellene javítani a vázát,mert jobbra húz, a féke tropára ment, inog, imbolyog az egész, és a bal hátsó kerekénél is elég laza a "felfüggesztés" vagy nem si tudom minek mondják.

El kellene küldjem a cégnek, ahonnan vásároltuk, ők kiküldik külföldre javítatni, ez kb másfél hét idaoda postázással midnennel együtt.

CSerekocsit nem adnak, de a babám még csak 5 hónapos, kizárólag babakocsiban alszik, a nagyot oviba kell vinni.


Mit csináljak, még ismerőstől sem tudok kölcsönkérni,mert akinek van,azt használják is:)


2013. febr. 6. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nincs olyan a közeletekbe akinek már 2-3 éves a lurkója és fenn van a padláson a babakocsi? ha minden kötél szakad vegyél egy nagyon olcsót :(. másfél hétig akármilyen jó lesz csak legyen.
2013. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja mikor azt írtam hogy nagyon olcsó arra gondoltam hogy facebookon vannak ilyen csoportok legalábbis mifelénk ahol az anyukák tesznek fel ilyeneket eladni. sajna nincs jobb ötletem.
2013. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd meg honnan vagy hátha valaki megszán!!!
2013. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj, dehogy is.


Csak arra godnoltam rákérdezek, hátha volt valakinek hasonló, és hogy tudta megoldani.


Ilyen esetben, egyébként mikor garanciás és javításra szorul nem "kell" az üzletnek cserekocsit küldeni?

2013. febr. 6. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk még légzésfigyelőből sem adtak cserét!!! Tehát nem hiszem!
2013. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kölcsönözhetsz hordozót arra az időre.


[link]


Azt írja, hogy postán is elküldik, ha kezdő vagy a hordozásban, biztos tudnak ajánlani is hordozóeszközt ami könnyen kezelhető.


Babakocsi bérlés is jó lehet elvileg, de arról nincsenek infóim

2013. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!