Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta és hányas pampers...

Melyik fajta és hányas pampers pelenkát vegyem a 3 hónapos 5,3 kilós babámnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapban a 2-es liberót használtuk, mert kaptunk egy rakással ajándékba, de a pampers jobban bevált nekünk. (new babyt használtuk az első hónapban) Most vennék újra, de nem tudom melyiket válasszam.
2013. febr. 6. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 3-as méretet adom rá(és 5 kilósan is azt adtam).Az én kislányom most 4 hónapos,6,2 kiló.Soha nem volt még baleset,első perctől a Pampers Premium Care-t használom neki.Bár drágább,naponta csak 4 db kell(ő 1x kakil/nap)...így viszont olcsóbb,mintha másik olcsóbból napi 5-6-7 darab menne el(ráadásul 25%-os DM kuponnal veszem).Este 10-től reggel 8-ig alszik,azt is simán kibírja a pelus.2 fiú+4 hós csajszi anyuja.
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy nagyrészt anyatejes a babám,mégsem folyt ki belőle még soha a kaki sem.
2013. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4,80 nál váltottam 3-mas Pampers active babyre. Elötte 2-es Liberó és 2-es Pampers volt de az utóbbi már vágta a combiját. Most ugye 3-mas pampers, és imádom.
2013. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és most 6 kg-ok vagyunk (előző voltam)
2013. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!