Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsiba multifunkciós, és...

Babakocsiba multifunkciós, és a mózeskosárba baba alá a szivacsos részre mit tesztek a baba alá?

Figyelt kérdés

Gondoltam liberós pelenkázó alátétre+ tetra a feje alá....meg úgyis felül be lesz takarva pléddel,illetve védi a lábzsák.Vagy alá is plédet szoktatok tenni?

Márciusi baba lesz.



2013. febr. 7. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vettem vaterán mielőtt megszületett 1 gyönyörű polyát, első baba, azthittem majd hasznát veszem, de csak annyira használtuk hogy abban hoztuk haza a korházból. Én ezt a pólyát teszem alá, vagyis van alatta, elég vastag, ráhajtom a végét a fiamra, ami mostmár kb a pocijáig ér és még pluszba egy pléd. Nagyon meleg,még -18 fokban is meleg a kis teste, meg mindene, nagyon jól védi a kis lábát.
2013. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. [link] na ugyanez a fazon.
2013. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy vékony plédet raktam alá, nyáron pedig csak textil pelust. Vagy még azt sem.
2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah igen, a másik kérdéses dolog,amire gondoltam-nem hasznos sokan mondják a kókuszpólya, de erre jó lenne babakocsiba alá, és felé még pléd...de nem biztos h veszünk- nem tudom eldönteni legyen vagy sem....
2013. febr. 7. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak textilpelust raktam alá.
2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mòzesbe valò, matracot tettem bele, volt hozzzà gumis lepedo is.
2013. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam télen született, első baba, nekem eszembe nem jutott a szivacsra tenni bármit is, csak egy textilpelust tettem hosszában, és arra ment a baba jól beöltöztetve. Aztán valakinél láttam, hogy plédet rak alá, rá a szivacsra, és elgondolkodtam, hogy "lehet, hogy kellett volna eddig is"?

Azóta raktam alá, általában az ikeás plédet félbehajtva.

Most a lányomnál, aki nyár végén született, csak akkor raktam plédet, amikor már hidegebb volt, nyáron csak textilpelus. Még mindig van alatta pléd (cserélgetem, általában mindegyik plédünk belefér félbehajtva). De mikor a hordozóval megyünk autóval, akkor érzem egy kicsit furának, hogy abba pl. nem rakhatok alá plédet, és még overál sincs rajta, mert overálban nem fér bele, szóval akkor csak futunk az autóig meg az autótól, úgy nem sétálunk sokat, hiába van rajta több ruha, meg két pléd, alatta semmi...

2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van benne olyan szivacsos vastag puha rész....külön nem kell venni. Akkor vszínű a tetra nyert:))
2013. febr. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!