Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fáj a gátsebem! Ti...

Nagyon fáj a gátsebem! Ti mivel gyógyítjátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én infralámpáztam annak idején, sokat segített.
2013. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aloe first spray
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni elvileg olyan betétet, ami jegeli, de nem tudom mi a neve, babamagazinokban is reklámozzák. Ilyen egyszer használatos. Amikor nekem a kórházban fájt, bevettem fájdalomcsillapítót. Úgysem volt még tejem, meg gondoltam, olyan lelkesen kínálják a nővérek, nem muszáj nekem ott meghalni... Itthon próbáltam pihenni, a férjem kivette az összes szabadságát, így én feküdtem, szoptattam, pelenkázni keltem fel. A pihenésen kívül minden wc után lezuhanyoztam, eleinte ugye csak vízzel, később intim mosakodóval, de az első hetekben semmivel sem mertem. Azt hiszem, szokták mondani, hogy kamillával meg lehetne törölni, de, hogy mire teszed rá a kamillát, azt nem tudom. A vatta nem a legjobb, talán wc papírra?
2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon vagy Bepanthen krém is nagyon jó, illetve amit már írtak, az Aloe First spray.
2013. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, megnéztem a kamillát vattára teszik, azzal törlik át. Illetve a langyos zuhany mások szerint is rengeteget segít. Éjszaka is zuhanyoztam, mert az hűsítette.
2013. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aloe first spray
2013. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en is sokat szenvedtem,kb.3 honap alatt vegig fajt,a kamilla meg rosszabb volt tapasztalatom szerint,es akkor megvettem az aloe first spray-t. reggel este lemosakodas utan jol befujtam(picit csip de nem veszes)es hagytam ugy szaradni torles nelkul.1 honap se kellett,szepen begyogyult. jobbulast!!
2013. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vizes zsepit tegyél be a fagyasztóba, és ha jéggé fagyott, tedd rá. Csak ez segített, ez viszont csodákat művelt.
2013. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!