Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rázza néha a fejét az 1...

Miért rázza néha a fejét az 1 évesünk?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte, napjában néhányszor rázza a fejét. Általában ha feszült. Először arra gondoltunk, hogy megtanulta, hogy ezzel fejezze ki azt, ha nem kér vagy nem akar valamit. De nem biztos, sőt nem valószínű. Mi lehet az oka? Kicsit félelmetes jelenség.

2013. febr. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is csinalta ,de kinötte.Mai napig nem tudom miert volt ez.Ha nagyon aggodol vidd el orvoshoz kivizsgalni.
2013. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rázza? Igen vagy nem irányba? Mert az teljesen normális, az enyém is csinálta, és még sok-sok másik gyerek is.
2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább "nem" irányba rázza.
2013. febr. 7. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyem akkor razza amikor faradt, es nem akar valamit, szerintem igy probalja egy kicsit kizarni a kulvilagot, van gyerek aki igy altatja magat
2013. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A picim mindig alvás előtt rázza,, nem" irányba a fejét innen tudom, hogy álmos és nemsokára el fog aludni
2013. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem aggódom.
2013. febr. 7. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1 éves kisfiam, olyan mozgásokat csinál amikor fáradt, mindha kirázná a hideg. Meg csapja a fejét... néha nehéz nem aggódni...
2013. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!