Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok nekem ajánlani valamily...

Tudtok nekem ajánlani valamilyen olcsóbb tápszert 6hónapos babának?

Figyelt kérdés
Nem állunk valami túl jól anyagilag a tápszerből pedig sok kell..Mosta a BEBA-t használjuk ami 600g 2000Ft és 4-5napra elegendő!
2013. febr. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában a dm és a rossmann sajátmárkás termékei olcsóbbak szoktak lenni. Szerintem nyugodtan kipróbálhatod őket. Bár függ a gyerkőcöd ízlésétől is, mert a miénk nem volt hajlandó meginni. És lassan úgyis elkezded a hozzátáplálást, akkor kevesebb kell majd idővel. :)
2013. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a dm és rossmann saját tápszerei a legolcsóbbak, a rossmanban most akciósan kevesebb, mint 1000,- Ft egy 600 g-os tápszer. Az én fiam is azt issza, igaz már csak reggel. Próbáld ki!!!

Illetve azt mondta a védőnőm, hogy amíg nem tölti be a baba a 7. hónapot, addig 6 hósnak számít, ergo a gyerekorvos felírhatja a tápszert.

Ja, és a dm-ben a Hipp Combiotik 600 g-os tápszer is csak 1599, a rossmannban meg talán még olcsóbb. Arra az esetre, ha nem enné meg a saját márkásat :)

Szép napot!

2013. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lactogen, 800gramm, 970Ft, igaz, receptre. Na most ez 1-es, de az orvos mondta, hogy akár eheti 3 éves koráig, és a dobozon is rajta van, hogy az 1-s végig ehető, habár van2-es és 3-as is, de azok kisebbek. A fiam is 6 hónapos, a Milumilt már nem ette meg, erre váltottunk. Tej állaga van, imádja, és nem ragad össze.
2013. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A doki írt nektek ilyen drága tápszert? Szerintem vénnyel a legolcsóbb!
2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A dm-es Babylove nagyon jó, a Rossmannost nem ette egyáltalán meg a Fiam (keserű szerintem).
2013. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
humana baby fitt receptre 600vmennyi 500 g-os
2013. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Receptre kerül ennyibe...előtte a milumil-t ette az is ennyi volt!Voltam az orvosnál, hogy adjon valami olcsóbbat, de erre az volt a válasza:, hogy mondjam hogy mit és azt felírja!

Azért kérdezem, hogy valaki használ-e olyat ami olcsóbb!

2013. febr. 7. 17:48
 8/10 A kérdező kommentje:
A dm-es az milyen árba van?vagy a babylove-s?
2013. febr. 7. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
a dm-es tápszer 1400 ft.de mintha csak 500 grammos lenne.
2013. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!
2013. febr. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!