Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem észre, hogy a 2...

Ma vettem észre, hogy a 2 hetes babámnak a szája körül sápadt a bőr. Olyan szürkésfehér. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eszik rendesen, melegben van, orvos hétfőn volt nálunk, meg előtte héten is megnézték, minden rendben volt. Tapasztalt valaki ilyet? Nem egyfolytában olyan színű, hanem néha. Nagyon félek.

2013. febr. 7. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szürkülés,kékülés oxigénhiánytól szokott lenni! De a sápadságot nem tudom! Egyszer volt vagy gyakran?
2013. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Párszor láttam, hogy olyan a szája körül. Az orvost felhívtam, azt mondta, hogy ha eszik rendesen , akkor nincs nagy baj, holnap megyünk hozzá. AZt írták a neten, hogy a száj körüli szürkeség az szívbetegségre is utalhat. :(
2013. febr. 7. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha orvossal beszéltél és ő nem gondolja,hogy nagyobb baj lenne akkor ne izgulj!
2013. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!