Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már "Régiós"...

Rendeltetek már "Régiós" játékokat? Én akkorát csalódtam. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma jöttek meg, szülinapra rendeltem egy porszívót, ami elvileg felszívja a hozzáadott hungarocell golyókat, de mégsem és 9 db vágható zöldséget bevásárlókocsival, amiből a zöldségek tépőzárral ragadnak össze, de mégsem s összevissza állnak a tépőzárak. Ráadásul van egy paprika benne, aminek a 2 fele nem illik egymáshoz. Szerintetek visszaküldjem?
2013. febr. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát naná! Selejtessel mit akarsz kezdeni?
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem egy Playskool porszívó ami 10.000, ezért is csak 3000 a régiós, meg a tépőzáras zöldségek sem 5000-be kerültek, mint a minőségi Fa.

Ennyi pénzért ilyen van!

Ha vissza küldöd, a postát mégegyszer fizetheted.

2013. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, visszaküldeném. De mi is rendeltünk már, karácsonyra legot is onnan rendeltünk, meg korábban is rendeltünk, de nekünk eddig nem volt gond.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a régióban az olcsó termékek sajnos mind full gagyi kínai minőség kb...én most is csak azért rendeltem onnan mert a lányomnak kellett varázspálca a jelmezéhez a fiamnak meg műanyag kard és arra hogy ott az oviban tönkreteszik, arra jó volt a pár száz ft-os. Amúgy rendeltünk még a nyáron vízipisztolyt (iszonyú gagyi volt, nem működött) barátnőm távirányítós autót 6 ezer ft volt kb. 5 percig!!! működött szerencsére annak kérdezés nélkül visszaadták az árát. Úgyhogy én semmit se veszek ott aminek kicsit is tartósnak kellene lennie.
2013. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az olcsó termékeik nagyon gagyik.

Olyat szabad venni, amit nem csak ők forgalmaznak és legalább közép árkategóriás.

Mi személyesen mentünk be karácsony előtt, mágneses rajztáblát akartunk venni a lányomnak. 1700 forintért voltak is a honlapon, kinéztem, mondom inkább bemegyek és majd személyesen. Még jó, hogy bementünk már a dobozban selejtesek voltak. Férjem úgy szólt rám, hogy az felejtsem el. Nem szabad tőlük olcsót venni.

2013. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy gagyi ennyi pénzért, de ezeket csak kiegészítőként rendeltem a nagyobb ajándékaihoz, azt viszont nem gondoltam, h selejtes is. Szerintetek visszaveszik, hogy széttéptem a csomagolást?
2013. febr. 8. 14:45
 7/7 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondja egyébként, h sz@rjak bele, majd veszünk jobb minőségűt, ne fizessek még1x postaköltséget. Ja, meg ráadásul azt írták, bizonyos összeg felett ajándék jár, hát annak se híre, se hamva, de mondjuk nem is hiányzik még egy kacat.
2013. febr. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!