Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt bukós babánál...

Aki használt bukós babánál Nutrilon sűrítőt anyatejhez mi a tapasztalata? Kell étkezés után vizet adni pluszba? Jobban telíti a babát? Lehet ezért eszik kevesebbet?

Figyelt kérdés

#bukós baba #Nutrilon sűrítő
2013. febr. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Láttam nem először kérdezed ezt ma! Ha nem te kérdezted délután akkor bocsi! Nekünk is felírták csak tápszerhez,de nem váltottam ki! Így nem tudok tapasztalatot írni,de azt mondták róla,hogy megfoghatja a hasát de azt nem,hogy vizet kellene rá adni! Egyébként lányom sűrű tápszert evett az jobban telítette mint a sima! Nem tudom segítettem e !
2013. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem anyatejhez írták mert sokat bukik. De gondolom akkor jobban telíti mint a sima anyatej.
2013. febr. 7. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős? Két evés között mennyit iszik?
2013. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos múlt. Nem adtam még neki vizet, sem teát. Eddig csupán anyatejes volt, csakhogy ennyit bukott kapta ezt a sűrítőt.
2013. febr. 7. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Vizet azért néha próbáld meg adni neki mert ki tudja! Elég nagy már igaz azt mondják tejes babának nem kell külön inni de ki tudja lehet erre a sűrítőre mégis kell neki!
2013. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
A gyerkőcöd súlya rendesen fejlődik?Mert ha igen akkor szerintem (és a dokim szerint is) felesleges ilyenhez nyúlni.Hozzátáplálással el fog múlni.Én a lányomon a hozzátáplálásig szinte napi 4 garnitúra ruhát cseréltem.Állandóan kérdeztem a dokit, hogy normális-e.Azt mondta ha a hozzátáplálással nem múlik el (nem csökken folyamatosan) akkor majd visszatérünk rá, mert akkor reflux, addig csak bukás.Örülök, hogy nem írt fel semmit, bár akkor mérges voltam.Lányom normálisan fejlődött havi 1 kg-kat hízott.És elkezdtük hozzátáplálni.Nem volt pár hét és sokat javult a dolog.
2013. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. De a kórházban is volt. Megvizsgálták, és azt mondták ez kell, mert nekünk sem esik jól ha hányunk na nekik is ilyen érzés a bukás.
2013. febr. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!