Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo babahintát nagyon pici...

Adamo babahintát nagyon pici (35nm-es) lakásba ki lehet használni vagy nem igazán?

Figyelt kérdés
2 hónapos a pici és van egy 2 éve is.A picinek lenne,mert sokat sírdogál ha nincs ölben.
2013. febr. 7. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ajtótokba van felrakva egy sima hintakampóra, szerintem tökéletes kicsinek, nem foglal nagy helyet...

De később nem olyan jó, vagyis nehezebb löki és irányban tartani, mivel egy felfüggesztési pontja van, és a 10 hós lányom "kapálózik" benne ahogy élvezi, rugkapál a lábával, elég egyenesben tartani. Plafonba befúrva nálunk nem nagyon lehetett volna megoldani, az állvány meg borzasztó sok helyet foglal...mármint kis lakásban...

2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként én nagyon tudom ajánlani, nagyon szuper, már 5 hónapos volt a lányom, amikor vettük, sajnálom, hogy nem hamarabb :(

Első voltam...

2013. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fogjátok tudni használni, nekünk is ajtófélfában van :)
2013. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,mindenképp valami megoldás kéne,mert kiborít mikor a nagyot kell intéznem a kicsi meg ordít...arra gondoltam hogy az ágyunk fölé a plafonba be lehetne fúrni, éjszakára meg levennénk.
2013. febr. 7. 18:30
 5/10 A kérdező kommentje:
azért nem jó az ajtófélfába,mert 2 évesem rohangál a lakásban és félek mindig meglökné véletlenül.
2013. febr. 7. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 49 nm2es lakásba volt. És az én lányom is sok figyelmet igényelt, nehezen aludt el, azért vettük, sajnos nem hamarabb!! Nekünk plafonba fúrva volt, nagyon bevált. Az étkezőasztal mellett volt felfúrva, hogy legalább enni tudjunk:-) Abból kilátott rám, amikor főztem és mellettem volt, mikor ettünk.

2013. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is az ágy fölött volt, éjszakára meg levettük, nagyon bevált. Már a második gyerek használja. Ja és rugót mindenképpen vegyél hozzá, úgy lehet igazából kihasználni, az nagyon jó, hogy föl-le is mozog.
2013. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Elég drága,de akkor lehet befektetünk egybe....
2013. febr. 8. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vaterán vettem egy tökéletes állapotban lévőt, egy kislányt szolgált ki, de mintha új lett volna, 7000Ft-ért

Nagyon örülök neki, szuper....szerintem nézz szét Te is...

1. voltam

2013. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi,az lesz:)
2013. febr. 9. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!