Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 13 hós babámnak...

Adhatok 13 hós babámnak éjszakára a fogzási fájdalmaira Nurofent? Ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz, rajta van az üvegen,hogy mennyit... talán 2 és fél mili
2013. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben megtaláltam a papírját és azon is rajta van, hogy mehet. Egész nap láttam rajta, hogy szenved, így megpróbálom legalább az éjszakáját megkönnyíteni. Nem értem, hogy valaki miért privátban küldte azt az üzit, hogy eszembe se jusson.
2013. febr. 7. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy eszedbe se jusson? Azért van a gyógyszer. gondolom az illető se szeret szenvedni ő is bevesz valamit a fájdalomra. akkor a baba miért kínlódjon ha lehet neki segíteni? legalább hadd aludjon. én is adtam a lányomnak 2 éjjelre mikor áttört.
2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves kortól napi 3*5ml lehet adni.Nyugodtan adhatsz neki hagy pihenjen.
2013. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha néha adsz neki, nem gond


elvégre nem azzal eteted

2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! nyugodtan adhatod! Nálunk bevált a Viburcol is, igaz drágább, de inkább azt adtam neki gyógyszer helyett. Végső esetben dupláztam
2013. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Adtam neki, 4 ml-t. Valamellyest jobban aludt, inkább hajnalban kellt többet, gondolom addigra kiment a hatása. Nemrég néztem az inyét, félig már áttört a kis foga:-)
2013. febr. 8. 15:16
 8/9 shona ***** válasza:

6hotol-12hoig: 2.5ml napi 3-4szer

1-4ivig: 5ml 3szor

igen en is ugy szamoltam volna 4ml-it ezzel in is mindig bajban voltam mondvan:de hat az enyem alig mult 1eves... adjal neki nyugodtan!

2013. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na akkor már nem lesz gond ha kinn van félig nyert ügyetek van :).
2013. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!