Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel csillapíthatnám a...

Mivel csillapíthatnám a fájdalmát?

Figyelt kérdés

5 hónapos elmúlt alányom, nagyon szenved szegénykém a foga miatt.

Nurofen nem használ. A minap adtam neki Germicid kúpot(orvos javasolta néha lehet).Éjszaka legalább szépen aludt,csak enni kelt fel.

De ma megint nagyon sokat sírt szegéyn Dentinox max 10 percig ahsznál, homeopátia nem segít. Dologél/gengigél szintén nem:(:(


2013. febr. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a homeopátia alatt mit értesz? mit próbáltatok?
2013. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mert mi már 10 napja szenvedünk, és 5 napja brutális a helyzet:(


Nálunk nurofen, panadol nem ér semmit (max. egy óra hosszáig használ, utána ordít ugyanúgy:() chamomilla, viburcol, osanit nem ért semmit, borostyánláncot félek éjjelre a nyakában hagyni:( Kaptunk susp .anesthetica-t, az napközben oké, de éjjel az se ér semmit:( Ma jön a doki néni, majd megírom, mit javasolt.

2013. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várom hogy megírd mit mondott a doki,kíváncsi vagyok,hogy mit javasol,mert mi is szenvedünk a fogával,nem használ semmi...
2013. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a foga az oka? Nem lehet esetleg más, hasfájás stb? Sétáljatok egy nagyot, akár másfél-két órát is kint lehetek ilyen szép időben:)
2013. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk biztosan a foga, és éjjel van nagyobb gond, óránként fentvan, és nem ritkán sír is keservesen, akár egy órát is, ha nem adok fájdalomcsillapítót:(


Ha hozzáérek az ínyéhez (bekenni) akkor sikít:(


De közben volt itt a doki, és írt fel egy fájdalomcsillapító kúpot. Megállapította, hogy nagyon duzzadt és piros az ínye, sajnálkozott, és ennyi:( Nem tudom kiolvasni, mi a neve, de nemsoká kiváltom, és megírom. Holnap meg majd azt is, hogy telt az éjszakánk:(

2013. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a gélek nálunk sem használtak, de a nurofen az igen. Meg amellé adtam neki frezyderm fogínyápoló gélt, úgy "nyugodtak" voltak az éjszakák.
2013. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, a kúp neve supp. antipyreticum pro infante, és a régi germicid kúp utódja.


Sajna ez sem a legjobb, már feladom. Igaz most éjjel legalább 3 órát aludtam egyben, így még nem múlok ki végelgyengülésben, de már megszakad érte a szívem:(


Utolsónak: nekünk a nurofen kb. annyit használt, mint egy pohár víz:(

2013. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!