Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonsági dolgokat bababoltba...

Biztonsági dolgokat bababoltban vagy IKEA-ban érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, bababiztonság szempontjából az IKEA megbízható. Nem érdeke gagyit árulni, hiszen neve van, nem kéne oda egy botrány. Sok ismerőstől is pozitív kritikákat hallottam, és még ugyan mi még nem szerezzük be ezeket, de biztos elnézek majd az IKEA-ba. A bababoltokkal az az észrevételem, hogy nem megfelelő az ár/érték arány.
2013. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az ikeában vettük a fiók kihúzó gátlót és a sarokvédőt, de az utóbbi nem vált be


a fiókvédőnél szerintem nagyot válasz, de nekem még azokat is hozzá kellett ragasztanom vastag celuxxal, na azt már nem szedte le :-D


tépőzáras kinyitásgátlót nem ajánlom, inkább a műanyag fajtát vedd

2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ikeásat fogunk venni, rokonoknál nagyon bevált :) Ráadásul, ha kiváltjátok az ikea family kártyát, sok dolog még olcsóbb... A bababoltok nagyon el vannak szállva árilag :S
2013. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nagyon szeretem az IKEA-t...

2013. febr. 7. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Most vettem a lidlben nagyon jó minőségű biztonsági cuccokat és nagyon olcsó volt a többihez képest.
2013. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi az a most? Lehet még kapni?
2013. febr. 8. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szombaton vettünk sokfélét a lidlben 499ft volt egy csomag és több db van benne pl a sarokvédőből,de volt tűzhelyzár is abban egy van.Minőségi cuccok.Hát szerdán még volt mert a barátnőm is vett, nem tudom hogy van -e még belőle.
2013. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!