Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megfelelő súlyú a...

Szerintetek megfelelő súlyú a kisfiam?

Figyelt kérdés
7 hónapos volt 5.-én.72cm,és 8020gramm.1 hónapja 7580gramm volt.Megfelelő a súlya,és elegendő volt a gyarapodása?Azért kérdezem mert jön a 2 felső foga és alig akar enni.Meg ugye gondolom már le mozogja a kaját,mert mászik...
2013. febr. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen jó


ha nagyon nem akart enni, akkor én tápszert vagy tejcsit adtam neki, nem bajlodtunk a hozzátáplálással

2013. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ellenőrizni szeretnéd a babád gyarapodását, ajánlom neked a babaszoba.hu/kalkulátor oldalt, ha ott regisztrálsz, és beviszed az adatokat (súly, magasság, fejkörfogat) megnézheted a percentil (fejlődési) görbéjét, és hogy el van-e maradva, vagy sem. Szerintem egyébként teljesen rendben van a fiad.
2013. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Nem a hozzátáplálással van gond,hanem pont ellenkezőleg.A tápszerrel.5 hónapos kora óta nem eszi,úgy kell belecsempésznem a főzelékbe,tejpépbe.Nem tudok bele diktálni 10 ml tápszert folyadék formájában sehogyan sem.
2013. febr. 7. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

1hónap alatt majd fél kg-ot hízott- persze hogy jó!! Teljsen rendben van.

Nekem 9. hónapban 40, 10hónapban 30grammot hízott a babám, azaz 2hónapig semmit. Tiszta pánik voltam, de már azóta hízik szerencsére.

Nekem 7hónaposan 7200gramm volt a babám - szintén fiu.

2013. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


van aki sinlaccal sűríti a tápszert, szerintem úgy már tudnád neki kanalazni

bele akár egy kis gyümi

2013. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!