Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babánál melyik a...

9 hónapos babánál melyik a jobb ha este előbb van vacsora és utána a fürdés vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 22:03
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
Nálam mindhárom gyermeknél a vacsora és fürdés vált be.Fürdés jó levezetni a napot.Aztán még egy kis cici vagy tápszer .Nálunk amikor 9 hónapos volt a lányom (most is 1 évesen) 18h körül vacsora 19h körül fürdés és még utána kis tápszer.
2013. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanez a kérdés merült fel, eddig fürdés és vacsi volt a sorrend. Megkérdeztem a védőnőmet, azt mondta, hogy próbáljuk ki nyugodtan egy hétig a fordított sorrendet és akkor úgyis kiderül, hogy melyik a jobb!
2013. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk kezdettől fogva fürdés és vacsi a sorrend, most 10 hónapos a lányom.

Máshogy nem is próbáltuk, de így tökéletes. Kipancsolja magát és a tápszer végére szépen le is nyugszik, elálmosodik a szopizástól, sokszor csak félálomban büfiztetek (megdörgölöm a fogait picit) és becsempészem az ágyába :)

Nem fordítanám meg semmi pénzért még...

2013. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk vacsi, majd fürdés, fogmosás, törölközés, pelus ,masszázs, öltözés, rövid verses mese, puszi, és alvás az esti repertoár:))) Nem is tudnám elképzelni másképp, a fogak miatt...
2013. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel egy 9 hónapos baba nem tudja kiköpni a fogkrémet, tanulófogkrémhez nem kell öblíteni sem, ezért tök mindegy szerintem hogy mi a sorrend.

Az ágyon fekve is simán meg lehet mosni neki....én is megmosom neki, mielőtt elalszik, ha még nem túl fáradt, akkor ő is besegít, van egy fogkeféje, én meg az ujjra húzhatóssal mosom neki...

3. voltam

2013. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem egyszerűbb a fürdőszobában végezni az ilyen műveletet, tekintve, hogy a fogkefe elöblítéséhez víz kell,fürdés közben játékosan elő lehet adni, míg a pelenkázón csak nyűg(neki), illetve mi sem a szobában csináljuk... Nálunk mindenki a fürdőszobában mos fogat...!:D
2013. febr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 éves, 19-kor fürdés és utána tápszer, ő így tud ellazulni és könnyen elaludni mert a fürdés neki nagy buli és megy a pancsizás ezerrel.Előtte 6 körül vacsizik is.
2013. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fürcsi, aztán vacsi. Illetve, fürcsi előtt vacsi, aztán utána egy adag tápszer. Vagy cici, aki még szoptat.
2013. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 shona ***** válasza:
teli hassal nem jo furdeni.mindenkepp pancsies vacsi!
2013. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló!

Pancsi után ha megvacsizik a babó, azt értelem szerűen nem a pelenkázón teszi...nem tudom fogat mosni miért ott kellene? :)))

Az ágyon fekve öltöztetem fel fürdés után, ott eszik és ott is mossuk meg a fogát. Nedvesítést, elöblítést megoldom magam :)

2013. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!