Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babák haját...

Meddig kell a babák haját naponta mosni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mármint samponnal?Én mindennap leöblítem a fürdővízbe születése óta.(fürdetőkrémmel fürdik)Samponnal csak heti egyszer vasárnap.10 hós múlt.:)
2013. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én onnantól kezdve nem mosom a lányomnak naponta, mikortól felült és csak ülve volt hajlandó fürdeni. Így nem minden nap erőltettem rá azt a 2 perces ordítást, hogy le kell fektetnem a kádba...lila lesz a feje, annyira haragszik.

De 2-3 naponta így is megmossuk...

2013. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jajj, azt elfelejtettem, hogy az én lányom is 10 hónapos, és pár hete kezdtük így....

2. voltam

2013. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem mostam naponta,most is hétvégén van mosva,nyáron ha leizzad,akkor többször mosom.18hónapos lányom van.
2013. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Samponnal igen.Én eddig mindennap megmostam.Az én kisfiam is 10 hónapos!Akkor mától ritkábban fogjuk!Mindenkinek köszönöm!:)
2013. febr. 8. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem mostam soha naponta.

Örülök ha heti 1x kibírom azt a rettenetes üvöltést.

2013. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg icipici volt, és a kiskádban fürdött, talán addig mostan naponta. Mióta egyedül ül, azóta heti 2-szer talán. Épp elég ez is, nekem :)
2013. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem télen bőven elég a heti 1. Nyáron persze ez megkeveredik, de remélem, akkor sem kell minden nap mosnom majd a haját.
2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a doktornő vagy védőnő már nem emlélkszem, hogy babáknál simán elég heti 1*. Én így is csináltam.
2013. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!