Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves lánynak gyurmát ajándékba?

2 éves lánynak gyurmát ajándékba?

Figyelt kérdés
Ti vennétek? Tegnap láttam, h 1,5éves kisfiú milyen jól eljátszott vele! Nektek eljátszik vele a gyereketek?
2013. febr. 8. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
simán de nem veszek hanem magam készitem a só liszt gyurmát
2013. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En meg varnek vele.Az en kislanyom 3 eves es csak most vettem neki,most latom,h eltud vele normalisan jatszani.De minden gyermek mas.
2013. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 évesen kapott - persze nem szobrászkodott, csak élvezte szétszedni, amit én csináltam. Most 2 és fél, azóta is néha elővesszük még ugyanazt az egy gyurmakészletet, és pont tegnap sikerült már csigabigát feltekernie :) Persze ez a játék is csak alkalmanként max. 5 percig érdekli.
2013. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én két évesem imád gyurmázni. Kb. 15 hónaposan vettem neki először.
2013. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont gyurma volt az egyik ajándék a 2. szülinapra. Szereti, jókat játszunk vele.
2013. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, frászt kaptam volna ha bárki gyurmát hoz a gyerekeim 2. szülinapjára. Ők mindent szájba vevős gyerekek voltak, ezért sokáig nem kaptak gyurmát. Nem hiányzott az, hogy megegyék.
2013. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!