Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani jó minőségű...

Tudtok ajánlani jó minőségű terepbabakocsit?

Figyelt kérdés
Hegyoldalon élünk, elég húzós némelyik rész, magas minőségű, megbízható babakocsit keresek, ára nem számít, inkább a minőség az elsődleges szempont!Ha van jó tapasztalaitok, kérlek osszátok meg köszönöm!

2013. febr. 8. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Anmar Leon babakocsi nagyon bevált nagy teherbirásu kiváló a rossz utakra stabil

eljesen téliesíthető,de nyáron is praktikus a nagy szellőző nyílások miatt,4 évszakos babakocsi, 5 pontos biztonsági öv, vízszintesig hajtható támla, a tolókar több szinten állítható, ill. fordítható, így újszülött- és sportbabakocsiként is szuperál a járgány. A lábtartó is állítható.

2013. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem egy Quinny Freestyle-t, mert nagyon jókat olvastam róla, de már azt hiszem ezt a fajtát nem gyártják.

Mi is rossz terepviszonyok között használjuk, de mondhatom, hogy teljesen bevált, a legnagyobb sárban, hóban is elmegy.

Napi szinten alszik benne a kisfiam kint az udvaron, pedig 15 hónapos és nem egy kis méretű baba.

Ja, és van rajta kézi fék is, ha lefelé tolod a hegyoldalon.

2013. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok ezekre ránézek most!aki még tud ajánlani nagyon várom!
2013. febr. 8. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van és imádom!!!!!Második gyerekemnek vettem.Az elsőnél babakocsi mániákus voltam,esküszöm neked ez kb a 10. babakocsi amit megvettem,de ezt le nem cserélném semmire.Könnyen eltudtam tólni a hóban,a játszótéren a kavicsban,fűvön.Mamáék falun laknak ott is remekül bevált.Szerintem nem bánnád meg!

2013. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
húú ez jónak tűnik!! nálunk itt hegyi terep van+ egy szakaszon az úton ha esik eső, sár...mert ott még nincs leburkolva az utca ezért fontos hogy bírja a sártengert is! ;-)
2013. febr. 8. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem rábeszélni akarlak,de én már tényleg annyi fajta babakocsit vettem,és ez tényleg annyira jó.Jó a rugózása,könnyű tólni.Bolygós az első kerekek,de fixálhatóak is.Egy kézzel tolom,mert a másikkal a 3 évesem kezét fogom,de szinte magától megy.Jó minőség,márka és nem olyan vészes az ára sem.A mózesben is sokáig elfért a babám,pedig 4 kg al született tehát nem egy pici gyerek volt.Most télen is kényelmesen elfér bundazsákkal együtt.Egyedül simán megcsinálom a nagybevásásrlást,mert az aljába sok minden befér.

Amit talán nem szeretek benne,hogy a huzatát nem könnyű kimosni.Mosógépbe nem tudom,de ez legyen a legnagyobb hibája.

Anmar volt az első kocsink,na azt nagyon megbántam.Szörnyű volt tólni és bal oldalra nagyon húzott(tipikus)

Quinny-ről nem tudok mit mondani.

2013. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi Aston Deluxot vettünk!

Csillagos 5!...nem csak hegyoldalra, de még ezekre a szuper utakra is! :)

2013. febr. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Inglesina van,nagyon szeretjük. A rugózása nagyon szuper. :) Nekünk ilyen van: [link]
2013. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!