Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a kisfiam, és még...

9 hónapos a kisfiam, és még nincs foga. Kb.3 hónapos kora óta nyáladzik és mindent betöm a szájába de fognak nyoma sincs. Honnan tudom hogy mikor fogzik, vagy azt lehet látni? Mit kell nézni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Először láthatóan beduzzadt az ínye. Utána megjelent egy fehér folt, majd ez egyre nagyobb lett, majd olyan volt, mintha repedne ki az ínye. Innentől kezdve kb. 1-2 nap múlva kint voltak a fogak.
2013. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónaposan kezdett nyűgösködni fogzás miatt és most 9 és fél hónaposan törte át az első! Sokkal nyűgösebb meg megduzzadtt nagyon az ínye!
2013. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen azt lehet látni,mert először megduzzad az kisínye,vörös lesz,majd lila,és végül fehérlik a vége.az én kisfiamnak most jön a felső 2,ő 7 hónapos,sztem a héten kint is lesz neki.Étvágya alig van,örülök ha eszik pár falatot.Volt hogy ment egy kicsit a hasa,többször kakilt.Az első 2 foga 5 hónaposan jött ki alul.

Nem tudom adsz-e neki elég D vitamint.Ezt meg kellene beszélned a dokival.Lehet azért nem bújt még ki foga,mert nem elég neki amennyi vigantolt adagolsz.

2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindkét fiam 14 hónapos kora után kezdett el fogzani :-) én nem láttam soha a duzzadt ínyt, inkább egy-egy nátha, torokgyulladás alkalmával bújtak elő, tehát ők ilyenkor fogékonyabbak voltak a betegségekre
2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 13 hós kora után jött ki az első foga. A kishúgának is elég későn, 10 hós elmúlt már.
2013. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!