Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Concord ultimax 0-18 kg...

Concord ultimax 0-18 kg gyerekülésről vélemények?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egyet használtan, nagyon stabilan be lehet kötni, de én egy picit szűknek találom a biztonsági övét. Leghosszabbra van állítva, kisfiam 11,3 kg, de vastag ruhába öltözve nagyon nehezen tudom becsatolni. Fogalmam sincs, hogy fér el benne egy 17-18kg-os gyerek.
2013. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítólag hiper-szuper és ultrabiztonságos (és el is hiszem). Imádják a gyerekek is.


Az én véleményem: fapados (a gyerekemnek sem tetszett)

2013. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, imádtam én is én a gyerek is. Csak ajánlani tudom, sokkal könnyebben kezelhető, mint a többi hasonló ülés, jól dönthető, és ha jól be van kötve, olyan, mintha be lenne betonozva.



Kérdező kicsit off!


Első valahogy nem jól állítottad be az övet, mert az én fiam bőven 11 kg fölött is simán belefért. Szereljétek szét a hátulját, ott lehet állítani az öv állásán. Valami nem lehet jó, ha nem fér bele.

2013. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, majd megnézzük akkor,de nekünk valahogy nagyon nehéz kiszedni magát az ülést a hátuljából is, jó erős férfikéz szükségeltetik hozzá. Bár én úgy láttam, hogy már maximumon van az öv, de azért megnézem újra, köszi az infót.
2013. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs osszehasonlitasi alapom, igy nem tudok rosszat mondani. Nalunk is az a problema, hogy rovid az ov, de gondoltam, hogy valamit meg allitani kell, majd szetszereljuk. Meg nagyon nehezen lehet behuzni az ovet szerintem, terhes vagyok es azert meg kell eroltetnem magam, hogy raerositsem rendesen, kulonben kimaszik... De az jo, hogy lehet benne fektetni, ha elaludt. Masfel eve van meg, meg baratkozom vel, olyan nem rossz kategoria egyelore.
2013. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!