Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este kb. fél hattól...

Minden este kb. fél hattól fél kilencig ordít a 3 hetes lányom. Mit csináljak? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Hiába szoptatom nem kell neki igazán pedig tátog mintha éhes lenne. Olyan mintha fájna valamije. :(
2013. febr. 8. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kolika.
2013. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
has fájós szerintem
2013. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
valószínűleg a hasa fáj.. nem tekereg, húzgálja a lábait felfelé ha hanyatt fekteted? ha meghallgatod a pocakját, zuborog? ha igen akkor biztos hogy hasfájós. Vannak rá mindenféle szerek és házi praktikák, ki kell kísérletezni hogy mi válik be... gyógyszertárban lehet venni Infacolt, az segíteni szokott, illetve ha a tejet emészti meg nehezen akkor van egy Colief nevű csodaszer, nekünk ez a kettő segített. Lehet próbálkozni házi praktikákkal: pocakmasszázs, meleg párna a hasára, hajszárítózás.. ezek vagy beválnak vagy nem. Ami még nekünk nagyon sokat segített az a hordozókendő, vettem egy rugalmas kendőt amibe ilyen piciket is bele lehet rakni, ha a mellkasomon van mindig megnyugszik, ez 6 hetes kora óta megvan és a most 3 hónapos fiamnak még nem volt olyan nyűgje amit ne mulasztott volna el hogy magamra kötöttem.
2013. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!