Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek már lehet neki adni?

Szerintetek már lehet neki adni?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a kisfiam, csak anyatejes.!Lehet-e bármi mást adni neki, ha igen, akkor mit, és hogyan.?!
2013. febr. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz neki adni?
2013. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt te döntöd el! Azt mondják anyatejes babának nem kell más! De ha akarod elkezdheted! pl.: almalé!
2013. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól ajánlják a hozzátáplálás elkezdését anyatejes babáknál. Egyébként almát, őszibarackot, répát, krumplit, sütőtököt lehet adni már 4 hónapos kortól. Ezt neked kell eldönteni.
2013. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha anyatejes, akkor még szerintem bőven ráérsz 6 hónapos koráig

egyébként nekünk a gyerekdoki is sokat segített a hozzátáplálás elkezdésében

2013. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos korban bőben elég az anyatej!

A hozzátáplálást ráérsz elkezdeni majd 6 hónapos kora után.

2013. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a szülő döntése. Kikérheti a gyerekorvos, védőnő tanácsát. Vannak okok, mikor kell. Én már három gyerekemmel végigcsináltam ezt a korszakot. Mindegyiknél más volt az ajánlás. Mi a tapasztalatom: mindig csak azt csinálj a saját gyerekeddel kapcsolatosan, amit 1.) jó szívvel tennél,

2.) a gyerek jó szívvel fogadják

3.) nincs negatív (látszólag) következménye.

Én kipróbálnám, meglátnám, hogyan fogadja a gyerekem, ha élvezné ő is és a hasa sem fájna tőle, akkor próbálkoznék tovább.

2013. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!