Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy állítjátok össze...

Ti hogy állítjátok össze babátok étrendjét?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy pl ha vmi zöldet evett ebédre, akkor délután vmi pirosat kell adni, hogy ne unja meg. Ez nagyon le van egyszerűsítve. Nagyjából értem, de tudna küldeni vki küldeni egy "menüt"? Vagy hogy hol találok ilyesmit?

Kislányom eszik már: krumpli, alma, répa, sütőtök, banán, körte, fehérrépa, csirke, pulyka, keksz, cékla, sárgadinnye, paradicsom, mangó, cukkini, spenót, szőlő, gesztenye, brokkoli, zöldborsó, meggy

Ja és reggel, este szopi, de. gyümölcs vagy tejpép, délben zöldség husival, délután zöldség.



2013. febr. 8. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így csinálom!!! :)
2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy variálod? Mit mivel párosítassz?
2013. febr. 8. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erről még nem is hallottam! De é úgy tudom, hogy ennyi idősen még nem tudják nagyon megunni a dolgokat, tehát nem szükséges annyira változatosan étkezniük, mint egy felnőttnek! A lényeg, hogy kapjon meg minden tápanyagot amire szüksége van!Én mindig főzök neki, de sosem 2 félét, a feltétet variálom a délutáni főzin pl...Főleg ha kedvenc van, abból sosem elég:)Eddig nem volt gond, szépen eszik...
2013. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy variálom, hogy amit egyik nap ebédre kapott, azt másnap vacsira kapja. Az én fiam még nem eszik ennyi mindent, de leírom neked a múlt heti étrendjét, remélem segít (uzsira mindig gyümölcsöt kap):


Hétfő: ebéd - cukkini+husi, vacsi: paradicsomos krumpli

Kedd: ebéd - sóska+krumpli+husi, vacsi: sütőtök

Szerda: ebéd - sütőtök + husi, vacsi: meggyes krumpli

Csüt: ebéd - cékla+husi, vacsi: sárgarépa

Péntek: ebéd - sárgarépa+husi, vacsi: cékla

Szombat: ebéd - paradicsomos krumpli+husi, vacsi: sütőtök

Vacsora: ebéd - sütőtök+husi, vacsi: paradicsomos krumpli.


És így tovább ...

2013. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. febr. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!