Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 nap kóstoltatás után megeszi...

3 nap kóstoltatás után megeszik egy teljes adagot?

Figyelt kérdés
Az első nap nem is ízlett neki,fintorgott. Második nap tolta ki a nyelvével. Harmadik nap tetszett neki,de 5 kanál után nem kellett több. Ma pedig tátogott mindig az újabb kanál után,hát adtam neki. Így megevett egy egész reszelt almát. Túl gyors? Mit csináljak? Olvastam,hogy kb.2 hét,mire kiválthatunk egy étkezést.
2013. febr. 8. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hű jó étvágya van a kicsinek :D. Hát ha jól esett neki akkor egészségére. Nálunk 2 hónapig tartott kiváltani. Másnál már másnap megy. Gyereke válogatja.
2013. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,nálunk is ilyen gyors ütemben ment,de aztán egyszer csak nem kellett neki semmi.Vártam pár napot,aztán folytattuk a gyümiket. Tudják a babák mikor,miből,mennyire van szükségük. Egészségére a picúrnak :D
2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) azt hittem rosszul csinálom,hogy van ennek egy menete,egy menetideje,amit be kell tartani. Én is meglepődtem,mert az alma az első gyümölcs,amit adtam neki és ekkora sikert aratott :) örülök neki. sziasztok :)
2013. febr. 8. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már 4 hónaposan egyik napról a másikra nem kellett a tápszer egyszerűen nem fogadott el semmiféle fajtát, így hát rátértünk a bébiételekre csak úgy ette hál istennek nem kellett utána kilódanom vele minden fajtát elfogadott.
2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen gyorsan ment, 2 hét alatt kiváltottunk minden étkezést a reggeli és esti tápszeren kívül, anniyra tetszettek a lányomnak az új ízek :)

Első nap az alma levéből kapott, második nap pépet, pár kanállal, bár láttam rajta, hogy lecsúszna több is, harmadik nap már bepuszilt egy egész adagot :)

Vannak ilyen babák, akik a kóstolgatást nem igénylik annyira. Utána nagyon nem is kóstolgattunk semmit, mindenből bement egy adag...

2013. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
enyémmel nem is kóstoltunk mindenből egyből egy üveggel evett ami ízlett neki.
2013. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem nagyon működött a kóstolgatás, 3-4. nap már egész adagot evett az új ízből is.
2013. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó étvágya van!

Mi 7 hónaposan kezdtük újra és még csak 1/3 üvegnyi kajánál tartunk :) minden babának más a tempója, erőltetni nem szabad, úgyis látod, ha nem kell neki :)A fiam utálja az almát :)sem párolva sem sütve nem kell.....

2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!